16 kişinin öldüğü Urfa'daki selde bir kişi aranıyor

16 kişinin öldüğü Urfa'daki selde bir kişi aranıyor
Yayınlanma:
A+ A-
Sel nedeniyle 16 kişinin öldüğü Urfa'da valilik açıklama yaptı. Bir kişinin arandığı belirtilen açıklamada, "Selden zarar gören konut, iş yeri, araç ve muhtelif ev eşyası olmak üzere 3 bin 154 zarar tespit çalışması tamamlanmıştır" dedi.

Artı Gerçek - Şanlıurfa Valiliği, 16 kişinin vefat ettiği ve bir kişinin kaybolduğu sele ilişkin başlatılan hasar tespit çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamanın devamında şunlar kaydedildi:

"Selden zarar gören konut, iş yeri, araç ve muhtelif ev eşyası olmak üzere 3 bin 154 zarar tespit çalışması tamamlanmıştır. Ekiplerimizin zarar tespit çalışmaları sahada devam etmektedir. Yaşadığımız bu felakette hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı halkımızın dikkatli ve tedbirli olması için gereken tüm uyarılar resmi kanallarımız aracılığıyla yapıyoruz. Tüm hemşehrilerimizin gelen uyarıları dikkate almaları ve harfiyen uymaları, kendi güvenlikleri açısından önem arz etmektedir." (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar