Aci ailesi, Eylem Tok ve oğlunun yakalanmasının ardından konuştu: 'Acılıyız, yüreğimizdeki o ateş duruyor'

Aci ailesi, Eylem Tok ve oğlunun yakalanmasının ardından konuştu: 'Acılıyız, yüreğimizdeki o ateş duruyor'
Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'un, Eylem Tok ve oğlu T.C.'nin ABD'de yakalandığını açıklamasının ardından, kazada ölen Oğuz Murat Aci'nin babası Özer Aci konuştu: “Azıcık da olsa yüreğimize su serpildi. Yüreğimizdeki o ateş duruyor.”

Artı Gerçek - Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'un Eylem Tok ve oğlunun ABD’de yakalandığını açıklamasının ardından, Tok'un oğlunun kullandığı ehliyetsiz lüks cipin çarparak öldürdüğü Oğuz Murat Aci’nin babası Özer Aci konuştu. Özer Aci, “Azıcık da olsa yüreğimize su serpildi. Acılıyız, yüreğimizdeki o ateş duruyor” dedi.

İstanbul’da ehliyetsiz kullandığı araçla Oğuz Murat Aci’nin ölümüne neden olan T.C. ile onu yurt dışına kaçıran annesi Eylem Tok, ABD’de yakalandı.

Cumhuriyet’ten Gökhan Kam'a konuşan Oğuz Murat Aci’nin babası Özer Aci, duygularını paylaştı.

'ACILIYIZ, YÜREĞİMİZDEKİ O ATEŞ DURUYOR'

Yaşanan durumu sevinçle karşıladıklarını belirten baba Aci şu sözleri kaydetti:

"Üç buçuk ay oldu. Mücadele ettik. Sizlerin vasıtasıyla gel teslim ol dedik. Adalet istiyorum dedim. Haklı olduğum yolda yine haklı olduğum ortaya çıktı. Ve ben amacıma ulaşmış oldum. Sizlerin, devletimin ve kamuoyu sayesinde.

Azıcık da olsa yüreğimize su serpildi. Acılıyız, yüreğimizdeki o ateş duruyor. Bu duyguyu anlatamam size. Amerika’da birisi yakalanıyor biz burada seviniyoruz.” (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar