Ağrı'da üç ölümün üzerindeki sır perdesi kalktı

Ağrı'da üç ölümün üzerindeki sır perdesi kalktı
Yayınlanma:
A+ A-
Ağrı'da dün bir evin önünde üç kişinin cesedi bulundu. Jandarma soruşturmasına göre, ev sahibi İlhami Gökser, eşiyle çobanlarını öldürdükten sonra intihar etti.

Artı Gerçek - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesine bağlı Değirmenoluğu köyünde dün bir evden silah sesleri yükseldi. Silah seslerini duyanlar, köyün biraz dışında oturan 3 çocuklu Gökser ailesinin evine gitti. Köylüler evde, Şirvan ve İlhami Gökser ile yanlarında çobanlık yapan Afganistanlı bir kişinin cesediyle karşılaştı.

Silahla öldürüldükleri belirlenen 3 kişinin cenazesi, otopsi için Eleşkirt Devlet Hastanesi ile Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Otopsileri tamamlanan Gökser çifti bugün köy mezarlığında defnedildi. Henüz ismi öğrenilemeyen Afganistanlı çobanın cenazesi ise, yakınları gelene kadar hastane morgunda bekletilecek.

Ölümlere ilişkin jandarma soruşturmasına göre, İlhami Gökser'in, tartıştığı çobanı kesici bir aletle, eşi Şirvan Gökser'i ise tabancayla öldürdükten sonra aynı silahla intihar ettiği belirlendi. Olayın nedeninin ise araştırıldığı belirtildi. (DHA)

Öne Çıkanlar