Aleyna Tilki'den çocuk istismarını meşrulaştırmaya çalışan 'AK troll'e: Hepiniz potansiyel suçlusunuz

Aleyna Tilki'den çocuk istismarını meşrulaştırmaya çalışan 'AK troll'e: Hepiniz potansiyel suçlusunuz
Yayınlanma:
A+ A-
Şarkıcı Aleyna Tilki, Hiranur Vakfı'ndaki çocuk istismarını meşru göstermeye çalışıp kendisine 'meze' diyen hesaba tepki gösterdi. "O yavrunun başına neler geldiği ortada" diyen Tilki, "Hepiniz potansiyel suçlusunuz" ifadelerini kullandı.

Artı Gerçek - Şarkıcı Aleyna Tilki, İsmailağa cemaati bağlantılı Hiranur Vakfı'ndaki çocuk istismarını meşru gösterme amacıyla kendisine 'meze' diyen ve AKP'yi savunan mesajlarıyla tanınan 'Bekir Tiryaki' hesabına tepki gösterdi. Tilki, "Hepiniz potansiyel suçlusunuz. Hepinize dava açıcam" dedi.

'Bekir Tiryaki' adlı hesaptan yapılan paylaşımda, "15 yaşındaki Aleyna Tilki yarı çıplak sarhoş masasına meze olunca sanat. 18 yaşındaki hafız evlenip yuva kurunca çocuk" ifadelerinin kullanıldığı bir mesaj paylaşıldı.

Tilki, bu mesaja "15 yaşımdaki halime meze diyebilecek kadar vicdansız ve her sakallının masum olduğunu savunacak kadar eğitimsizsiniz…" diye tepki göstererek şöyle devam etti: "O yavrunun başına neler geldiği ortada. Konuyu nasıl başka bir çocukluk hikayesiyle çarpıtmaya çalışırsınız? Hepiniz potansiyel suçlusunuz. Hepinize dava açıcam."

Tilki, mesajının devamında "6 yaşında bir çocuğun tecavüzünü savunmanın dinle, siyasetle, eğitimsizlikle bile direkt bir ilgisi olamaz! Bu sapıklık ve saf kötülüktür. Açıklaması yoktur… En ağır cezayı bunu savunanlar da almalı!" ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar