Ali Sunal'dan Show TV ile yollarını ayıracağı iddiasına ilişkin açıklama

Ali Sunal'dan Show TV ile yollarını ayıracağı iddiasına ilişkin açıklama
Yayınlanma:
A+ A-
Depremlerin ardından “Bir kişinin bile sorumluluk hissedip istifa etmemesi normal midir?" diye soran Ali Sunal, Show TV ile yollarının ayrıldığı iddiasını reddetti. Sunal "Bir yere gittiğimiz yok, git diyen de yok" dedi.

Artı Gerçek - Show TV'de yayınlanan Güldür Güldür'ün sunuculuğunu yapan tiyatrocu Ali Sunal, kanalla yollarının ayrıldığı iddialarını yanıtladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Sunal programın devam ettiğini, kendisinin de kanaldan ayrılmadığını söyledi.

BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ

Sunal'ın 6 Şubat'ta Maraş'ta meydana gelen ve 11 ilde etkili olan depremler sonrası 'normalleşme' konulu konuşması sebebiyle kanaldaki görevine son verildiği iddia edilmişti. İddiaların sosyal medyada yayılmasının ardından Ali Sunal'dan bir açıklama beklenmişti.

Sunal bu sabah "Efendim iyi pazarlar. Dün Güldür Güldür kanalımız Show TV‘de yayındayken benim ayrıldığım gibi asılsız bir bilgi yayılmış. Bir yere gittiğimiz yok, git diyen de yok. Kanalımızda, bir parçası olmaktan gurur duyduğum programımızla devam ediyoruz. Hepinize sevgiler saygılar" mesajını paylaştı.

'BİR KİŞİNİN BİLE İSTİFA ETMEMESİ NORMAL MİDİR?' DİYE SORMUŞTU

Güldür Güldür Show'da depremle ilgili konuşan Ali Sunal, "Böyle bir felaket sonrası bir kişinin bile sorumluluk hissedip istifa etmemesi normal midir? Artık bu normale dönmeyeceğiz" demişti.

Sunal'ın konuşmasının büyük beğeni toplamasının ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Sunal'ın deprem öncesi ve sonrası önlemlerin yetersizliğini, ihmalleri eleştirdiği konuşmasına destek vermişti.

MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek, Ali Sunal'ı ve 'Güldür Güldür' programını hedef almıştı. Çiçek, "Programın oyuncu kadrosunun büyük bölümü de zaten sol düşünceye mensup" demişti. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar