Aynı AVM'de bir haftada 2'nci ölüm

Aynı AVM'de bir haftada 2'nci ölüm
Şişlide bir AVM'de bir hafta içinde ikinci intihar vakası yaşandı. AVM'nin 5'inci katında bulunan bir kafeteryadan çıkan 32 yaşındaki Cansın Mayuk, korkulukları aşarak aşağıya atladı.

Artı Gerçek - Şişli'de bir AVM'nin 5'nci katından atlayan kadın, öldü. Aynı AVM'de bu hafta bir kişi daha intihar etmişti.

Saat 22:00 sıralarında, Şişli Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan alışveriş merkezinde meydana gelen olayda edinilen bilgiye göre; AVM'nin 5'inci katında bulunan bir kafeteryadan çıkan 32 yaşındaki Cansın Mayuk, korkulukları aşarak aşağıya atladı. Kadının zemine düştüğünü gören güvenlik görevlileri, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaptıkları ilk incelemede, Mayuk'un öldüğü belirledi.

Daha önce de intihar teşebüsünde bulunduğu ögrenilen kadının cenazesi, Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı. Öte yandan geçtiğimiz hafta içinde aynı alışveriş merkezinde bir kişi daha yüksekten atlayarak kendini öldürmüştü. (DHA)

Öne Çıkanlar