Oğuzhan Uğur'dan Vatan Partisi'ne katıl önerisine yanıt: Tövbeler olsun

Oğuzhan Uğur'dan Vatan Partisi'ne katıl önerisine yanıt: Tövbeler olsun
Yayınlanma:
A+ A-
BabaLa TV kurucusu Oğuzhan Uğur, dört ayrı partiden milletvekilliği teklifi aldığını duyurdu. Bir Twitter kullanıcısı paylaşımına "Baban gibi Perinçek'in partisine katıl" deyince Uğur, "Tövbeler olsun" yanıtı verdi.

Artı Gerçek - BabaLa TV adlı YouTube kanalında 'Mevzular Açık Mikrofon' adıyla, farklı partilerden siyasileri ağırladığı programlarla gündeme gelen Oğuzhan Uğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, dört ayrı partiden milletvekilliği teklifi aldığını duyurdu.

DÖRDÜNCÜ PARTİDEN DE TEKLİF

Paylaşımında daha önce üç ayrı partiden milletvekilliği teklifi aldığını, dördüncü teklifi de yeni aldığını söyleyen Uğur “Daha önce üç farklı partiden milletvekilliği teklifi aldım, az evvel dördüncü parti de milletvekilliği teklifini iletti. Ben de yani hiç duruş sergileyememişim sanırım..." ifadelerini kullandı.

'PERİNÇEK'İN PARTİSİNE GİDEBİLİRSİN'

Oğuzhan Uğur, paylaşımına bir sosyal medya kullanıcısının, "Perinçek'in partisine gidebilirsin baban gibi" yorumuna, "Tövbeler olsun" sözleriyle yanıt verdi.

'Captain' isimli sosyal medya kullanıcısı yaptığı yoruma, daha önce Mardin Kızıltepe'de faili meçhul cinayetlerle ilgili yargılanan emekli Albay Hasan Atilla Uğur'un Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ile olan fotoğrafını paylaştı. Hasan Atilla Uğur, 2018 yılında Vatan Partisi'nden istifa etmişti. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar