Bahar Candan, infaz memuruyla tartıştı: 'Burası Etiler'deki lüks restoran değil'

Bahar Candan, infaz memuruyla tartıştı: 'Burası Etiler'deki lüks restoran değil'
Yayınlanma:
A+ A-
Candan kardeşlerden Bahar Candan'ın cezaevinde infaz memuruyla tartıştığı ortaya çıktı. İnfaz memurunun Bahar Candan'a "Burası Etiler'deki lüks restoran değil" dediği öğrenildi.

Artı Gerçek - 'Dolandırıcılık' ve 'kara para aklama' suçlamasıyla tutuklanan sosyal medya fenomenleri Bahar Candan ve Nihal Candan'ın cezaevi yaşantısından ayrıntılar ortaya çıktı. Bahar Candan'ın cezaevine gidince de infaz memuruyla tartıştığı öğrenildi.

T24'ün haberine göre; süreci takip eden gazeteci Emrullah Erdinç yaptığı sosyal medya yayınında şu iddialarda bulundu:

"Nihal'in cezaevinde çok sık ağladığını sürekli ağladığını hiç konuşmadığını ama Bahar Candan'ın biraz daha agresif olduğunu oradaki dediğim gibi işte infaz koruma memurlarıyla sürekli bir tartışma halinde olduğunu öğrendim. Bahar sürekli ortamı şikayet ediyormuş, o yüzden memurlar bir iki yerde hafiften seslerini yükselttiler. Burası Etiler'deki lüks restoran değil uyarısında bulundu. Bahar Candan ilk sabah sayıma kalkmak istememiş o yüzden infaz koruma memurları orada da sayıma kaldırıp uyarmış. Bahar ve Nihal Candan yemekleri beğenmemiş en büyük şikayetleri buymuş."

Öne Çıkanlar