Bahçeli, Kılıçdaroğlu'na cevap verdi: Alaattin Çakıcı’ya mafya bozuntusu demek rezilliktir

Bahçeli, Kılıçdaroğlu'na cevap verdi: Alaattin Çakıcı’ya mafya bozuntusu demek rezilliktir
MHP Genel Başkanı Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun suç örgütü lideri Çakıcı'nın tehdit ve hakaretlerine karşı yaptığı açıklama üzerine sosyal medya üzerinden mesajlat verdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Kemal Kılıçdaroğlu'nun suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'nın tehdit ve hakaretlerine karşı yaptığı açıklama üzerine, "Ülküdaşım Alaattin Çakıcı’ya mafya bozuntusu demek, yeraltı dünyasının karanlık yüzü suçlaması getirmek müfterilik, seviyesizlik, rezilliktir" dedi.

Twitter hesabından açıklama yapan Bahçeli, "Kılıçdaroğlu’nun terörist Demirtaş’a hürmet ve hayranlığı bellidir. Soros’un tetikçisi ve tedarikçisi Osman Kavala’ya sevgi ve sempatisi bilinmektedir. Ellerinde Mehmetlerimizin kanı bulunan bölücü terör örgütü PKK’lı teröristlerle iç dışlı olduğu ise son derece berraktır" görüşlerini savundu.

'ÇAKICI ÜLKÜDAŞIMDIR'

Kılıçdaroğlu'nun kendisi tehdit eden Çakıcı'ya verdiği cevaba tepki gösteren Bahçeli, "CHP Genel Başkanı’nın hakaret ve hıyanetlerine sosyal medyadan yayımladığı bir açıklamayla tepki gösteren değerli Ülküdaşım Alaattin Çakıcı’ya mafya bozuntusu demek, yeraltı dünyasının karanlık yüzü suçlaması getirmek müfterilik, seviyesizlik, rezilliktir" dedi.

Bahçeli, şöyle devam etti: "1-Alattin Çakıcı bir Ülkücü şehidimizin oğludur. 2- Alaattin Çakıcı ülke ve millet sevdalısı bir Ülkücüdür. 3- Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır. Elbette üzerine atılı suçların bedelini uzun yıllar cezaevinde kalarak ödemiş bir vatan evladıdır. Kılıçdaroğlu mafya arıyorsa, yeraltı dünyasının kanlı yüzlerini görmek istiyorsa el ele, gönül gönüle olduğu hainlere bakması, şayet onuru varsa nedamet duyması tavsiyemdir."

"Kılıçdaroğlu, aleyhine işleyen gündemi değiştiremez, yama tutmayan açıklarını asla kapatamaz. PKK’yla işbirliğinin, FETÖ’yle diyaloglarının demokratik faturasına mutlaka katlanacaktır. CHP’nin tarihi sorunu Kılıçdaroğlu ve ekibidir. Bu sorun kanserleşmiş, vücuda yayılmıştır."

NE DEMİŞTİ?

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Çakıcı tarafından tehdit edilmesiyle ilgili, "Bahçeli’yi eleştiriyorum, yeraltı dünyasının bir lideri cevap veriyor. Hukukun olmadığı yerde, hukukun ihlal edildiği yerde, liyakatin çöktüğü yerde, yargının olmadığı yerde devlet bir süre sonra organize suç örgütü haline dönüşebilir." demişti. (HABER MERKEZİ)

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar