Boşanma davasından çıkıp katliam yaptı

Boşanma davasından çıkıp katliam yaptı
Kayınpederi ve kayınbiraderini öldürüp, eşini yaraladı sonra da intihar etti.

HABER MERKEZİ - Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde Aydın Bozkurt isimli kişi, boşanma davası süren eşine ve eşinin ailesine bompolı tüfekle ateş açtı. Kayınpederi ve kayınbiraderini öldüren Bozkurt eşini ise ağır yaraladı, ardından da intihar etti. 

Olay, bugün saat 11.00 sıralarında, Muğla- Fethiye karayolu üzerinde, Zeytin Alanı Mahallesi yakınında yaşandı. Boşanma davası duruşmasının ardından Aydın Bozkurt kullandığı otomobille, içinde eşi Zeynep Bozkurt, kayınpederi Ahmet Sivrikaya ve kayınbiraderi Abdullah Sivrikaya'nın bulunduğu aracın önünü kesti. Görgü tanıklarının ifadesine göre aracında pompalı tüfekle inen Bozkurt, ilk olarak ön cama ateş açtı. Ardından kapıyı açan Bozkurt, araçtakilere ateş etti. Ahmet Sivrikaya ve Abdullah Sivrikaya olay yerinde öldü. Zeynep Bozkurt ise ağır yaralandı. Bozkurt ardından silahı çenesine dayayarak yaşamına son verdi.

Olayı görenler durumu sağlık ve jandarma ekiplerine bildirdi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Ahmet Sivrikaya, Abdullah Sivrikaya ve Aydın Bozkurt'un öldüğü belirlendi. Ağır yaralanan Zeynep Bozkurt ise ambulansla Köyceğiz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. (DHA)

Öne Çıkanlar