Çakıcı'nın tehditlerinin arkasında duran MHP: CHP siyasetin mafyası haline gelmiştir

Çakıcı'nın tehditlerinin arkasında duran MHP: CHP siyasetin mafyası haline gelmiştir
CHP lideri Kılıçdaroğlu’nu tehdit eden Alaattin Çakıcı'yı sahiplenen MHP’nin Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, 'CHP siyasetin mafyası haline gelmiştir' dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik hakaret ve tehditlerde bulunan organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’ya sahip çıkan MHP’nin Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, yaptığı yazılı açıklamayla yine CHP’yi hedef aldı.

MHP’li Yalçın, "CHP; Kemal Kılıçdaroğlu ve avenesinin ellerinde siyasetin mafyası, demokrasinin altını oyan yeraltı dünyası haline gelmiştir. CHP’nin başının adaletten, haktan ve hukuktan bahsetmesi; yalancı peygamberlerin felah iddiaları kadar uçuktur" dedi. 
 
CHP'ye "terör destekçisi" suçlamasında bulunan Yalçın, "CHP; mevcut yönetimin sultası altında her türlü bölücü akımın yuvası, terörist yapılanma ve örgütlerin destekçisi, hamisi fonksiyonunu üstlenmiştir. Hazımsızlık ve tahammülsüzlük bunlarda, saldırganlık bunlarda, antidemokratik mücadele yöntemleri bunlarda, müdahalecilik ve Jakobenizm de bunlardadır" ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar