Cam silerken yedinci kattan düşerek öldü

Cam silerken yedinci kattan düşerek öldü
Ankara'da 58 yaşındaki Mesiha Kahya, bayram sabahı 7'nci kattaki evinde cam silerken yere düşerek öldü.

Artı Gerçek - Ankara'nın Yenimahalle ilçesi Susuz Mahallesi Akıncılar Caddesi’ndeki evinde tek başına yaşayan 58 yaşındaki Mesiha Kaya, bayram temizliği için camları silerken yedinci kattan düşerek öldü.

Bayram sabahı Mesiha Kahya'ya telefonla ulaşamayan çocukları, eve geldi. Kapıyı kırarak içeriye giren çocukları, bir süre aradıktan sonra annelerini yerde hareketsiz buldu. Haber verilmesiyle polis ve sağlık ekipleri eve sevk edildi.

DÜŞME ANI KAMERADA

Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde 58 yaşındaki Mesiha Kahya'nın öldüğü belirlendi. Kahya'nın cesedi çevrede yapılan incelemeden sonra Ankara Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Öte yandan Kahya'nın balkondan düşme anı, güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, Kahya'nın cam silerken dengesini kaybedip düştüğü görüldü.

'BALTA İLE KAPIYI KIRDILAR'

Mesiha Kahya'nın 3 yıldır kapı komşusu olduğunu belirten Davut Dağ, bayram namazından sonra çocuklarının kadına ulaşamadığını öğrendiklerini söyleyerek, "Kapının arkasında anahtar olduğu için açamadılar. Sonra baltayla kapıyı kırıp, içeriye girdiler. Bir feryat, çıktılar. Koşturmaya başladılar. O sırada balkonda temizlik yaparken düştüğünü öğrendik" dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (DHA)

Öne Çıkanlar