Cedi Osman'dan deprem paylaşımı: Dualarım, kalbim, aklım sizinle

Yayınlanma:
A+ A-
Maraş depreminin ardından milli basketbolcu Cedi Osman'ın formasını giydiği Cleveland Cavalier sosyal medya hesabından destek videosu paylaştı. Videoda konuşan Cedi Osman, "Takım ve bireysel olarak da elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz" dedi.

Artı Gerçek - Maraş merkezli iki depremin ardından dünyanın her yerinden Türkiye'ye destek mesajları gelmeye devam ediyor.

Milli Basketbolcu Cedi Osman'ın forma giydiği Cleveland Cavaliers'ın NBA’de (Amerika Basketbol Ligi) Detroit Pistons’u konuk ettiği karşılaşma öncesinde, Türkiye'de depremde ölen vatandaşlar için saygı duruşu yapıldı. Saygı duruşunun ardından Cedi Osman’ın yardım çağrısında bulunduğu video paylaşıldı.

'DUALARIM, KALBİM, AKLIM SİZİNLE'

Cleveland'ın sosyal medya hesabından da paylaşılan videoda Cedi Osman, "Ülkemizde yaşanan deprem felaketi nedeniyle çok üzgünüm. Tüm halkımıza geçmiş olsun. Enkaz altındakilere bir an önce ulaşılmasını diliyorum. Dualarım, kalbim, aklım sizinle. Takım ve bireysel olarak da elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Bir daha böyle felaketler yaşanmaması dileğiyle." ifadelerini kullandı.

CLEVELAND'DAN DESTEK

ikbym-n5regiiaaknlrlzq.webp

Öte yandan Cleveland Cavaliers’ın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda ise, "Türkiye ve çevre bölgelerdeki yıkıcı depremlerden etkilenenlere yardım sağlayan yerel ve ulusal kuruluşlara destek olmak için çalışıyoruz." denildi. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar