Muhtarlığa icra dosyası yağıyor: Mahalle nüfusunun yüzde 30’u icralık, her gün yenileri ekleniyor

Muhtarlığa icra dosyası yağıyor: Mahalle nüfusunun yüzde 30’u icralık, her gün yenileri ekleniyor
Herkesin icralık olduğunu belirten CHP’li Kaya AKP’ye ‘Ülkeyi getirdiğiniz hal ortada. Artık bir an önce sandığı milletin önüne getirin ve bu ülkeyi kurtarmamızın önünü açın’ çağrısı yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, kentte ziyaret ettiği muhtarlıktaki icra tebligatlarını göstererek, "Mahalledeki nüfusun yaklaşık yüzde 30’unu içerecek kadar icra kağıdı masanın üzerinde ve muhtar arkadaş her gün bu icra kağıtlarına yenilerinin eklendiğini söylüyor" dedi.

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Trabzon’da bir muhtarlığı ziyaret etti. Masanın üstündeki icra tebligatlarını gösteren Kaya,"Trabzon’da bir muhtarlığımızdayım. İçeri girdiğimde gördüğüm manzara gerçekten beni dehşete düşürdü. Masanın üzeri icra kağıtlarıyla dolu. İşte toplumun, işte milletimizin hali bu. Mahalledeki nüfusun yaklaşık yüzde 20’sini, yüzde 30’unu içerecek kadar icra kağıdı masanın üzerinde ve muhtar arkadaş her gün bu icra kağıtlarına yenilerinin eklendiğini söylüyor" diye konuştu.

‘ESNAFI, SANATKARI, EMEKLİSİ… HERKES İCRALIK’

"Ey ülkeyi yönetenler artık kendinize gelin" diye seslenen CHP’li Kaya, devamında şunları söyledi: "Yönetemiyorsunuz. Ülkeyi getirdiğiniz hal ortada. Esnafı, sanatkarı şoförü, emeklisi herkes icralık olmuş. Artık bir an önce sandığı bu milletin önüne getirin ve bu noktadan bu ülkeyi kurtarmamızın önünü açın. Yeter artık."


(ANKA)

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar