CHP'den Şenyaşar ailesine ziyaret

CHP'den Şenyaşar ailesine ziyaret
Yayınlanma:
A+ A-
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve beraberindeki partililer, 625 gündür Urfa Adliyesi önünde Adalet Nöbeti tutan Şenyaşar ailesini ziyaret etti.

Artı Gerçek- Urfa'nın Suruç ilçesinde, 14 Haziran 2018 tarihinde AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar ile saldırılardan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın, Urfa Adliyesi önünde 9 Mart 2021’de başlattığı Adalet Nöbeti'ni, 625'inci gününde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ziyaret etti. Aralarında CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Urfa Milletvekili Aziz Aydınlık ve Urfa İl Başkanlığı üyelerinin bulunduğu heyet, nöbetteki Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar'ı ziyaret etti.

SALICI: ADALETİ BİZ SAĞLAYACAĞIZ, TAKİPÇİSİYİZ

Kentteki eylem ve etkinlik yasağı nedeniyle basına açıklama yapılmasına izin verilmezken, ziyarette konuşan Emine Şenyaşar başından geçenleri anlattı. Genel Başkan Yardımcısı Salıcı ise, "Adalet herkes içindir. Adaleti biz sağlayacağız. Olayın takipçisiyiz" diyerek ailenin yanında olduklarını söyledi.

Bir müddet aile ile nöbet tutan heyet alandan ayrıldı. (MA)

Öne Çıkanlar