Erdoğan, 'Isabella' ile ünlenen 12 yaşındaki Fevzi'ye 'kilo ver' dedi

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, söylediği 'Isabelle' şarkısıyla sosyal medyada fenomen olan Fevzi Kaan Türker'e “Senin kilo vermen lazım ya” diyerek diyetisyen önerisinde bulundu.

Artı Gerçek - Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Samsun'daki gençlerle buluşma programında 'Isabelle' şarkısını seslendirmesiyle sosyal medyada ünlenen 12 yaşındaki Fevzi Kaan Türker de sahne aldı.

Erdoğan tarafından canlı dinlenen Fevzi Kaan Türker, 'Isabelle' şarkısının sözlerini "Seninle mezara kadar başkanım" olarak değiştirdi.

DİYETİSYEN ÖNERDİ

Samsun'un Çarşamba ilçesinde yaşayan ve org çalarken söylediği şarkılarla sosyal medyada fenomen olan Türker'e Erdoğan, “Alemsin ya. Senin kilo vermen lazım ya, annesi bir diyetisyene tabi tut ya" dedi. Fevzi'nin annesi ise "Ama yemek yemeyi de çok seviyor" yanıtını verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Ama hakkı, boya verir. Ne gerekiyorsa yapmamız lazım. Şu güzelliğe bak. Allah nazardan saklasın" demesi üzerine Fevzi Kaan, "Teşekkür ederim Başkanım, siz daha güzelsiniz" karşılığını verdi. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar