'Erdoğan'la aram iyi' pozuna Cem Küçük'ten yanıt

'Erdoğan'la aram iyi' pozuna Cem Küçük'ten yanıt
Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat, kendisini hedef alan Hükümete yakın isimlerden Cem Küçük’e Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la fotoğraf çektirip...
Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat, kendisini hedef alan Hükümete yakın isimlerden Cem Küçük’e Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la fotoğraf çektirip yanıt verdi.

GÜNCEL- Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat, kendisini hedef alan Hükümete yakın isimlerden Cem Küçük’e Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la fotoğraf çektirip yanıt verdi. Cem Küçük ise fotoğrafın ardından Twitter'dan Hande Fırat'a ağır sözlerle yüklendi.

Cem Küçük, ‘Karargah rahatsız' başlıklı haberiyle tepki çeken Hande Fırat'a yüklenmişti. Doğan TV Ankara Temsilcisi Hakan Çelik’in sunduğu ‘Cumhurbaşkanı ile Özel’ programında Hande Fırat’ın olmamasına dikkat çeken Cem Küçük, "Son 20 gündür Hande Fırat Külliye'ye gidip yalvarsa da netice değişmedi. Medeni ölüm acı bir gerçektir" demişti.

Cem Küçük’ün bu sözlerine Hande Fırat, ınstagram hesabı üzerinden yanıt verdi.

Dün akşamki programın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’la el sıkışıp fotoğraf çektiren Hande Fırat, "Merak edenlere gelsin. Dün akşamdan…" diye yazdı.

Bu poza Cem Küçük'ten yanıt gecikmedi. Küçük, Twitter'da "Cumhurbaşkanımıza hakaretten yargılanan Ertuğrul Özkök de Almanya'da bir otelde Tayyip Bey ile karşılaştı ve el sıkıştılar" yazarak, Fırat'ın fotoğrafının işe yaramayacağını ima etti.

Öne Çıkanlar