Fatih'te hayvana şiddet: İçinde kedi olan yuvayı parçaladı

Fatih'te hayvana şiddet: İçinde kedi olan yuvayı parçaladı
Yayınlanma:
A+ A-
Fatih'te bir kişi, kedi yuvasını parçalayarak kaçtı. Mahalle sakinleri, şüphelinin yuvaya yumruk attığı sırada yuvadan kaçan kediyi bir daha görmediklerini söyledi.

Artı Gerçek - İstanbul'un Fatih ilçesinin Kocamustafapaşa Mahallesi'nde geçen cumartesi saat 03.00 sıralarında sokakta gezen üç kişiden birinin, kedi yuvalarının yanına yaklaşarak bir yuvayı parçaladığını gösteren görüntüler ortaya çıktı. Şüphelinin yuvayı parçaladığı sırada yuvada uyuyan kedi kaçtı. Mahalle sakinleri, olaydan sonra besledikleri kediyi bir daha görmediklerini ifade etti.

kedi-fatih.jpg

Mahalle sakinlerinden Suna Koç, "Gördüğünüz şahıs, bizim hayvanların uyuması için yaptırdığımız yuvaya gelip bütün kuvvetiyle içinde kedi varken yumruk atıyor. O hayvan o günden beri ortada yok. Biz bu şahsın bulunmasını istiyoruz. Biz şahsı tanımıyoruz, daha önce de görmedik. Bu olayda gece 03.00'te yaşanıyor. Yuva paramparça halde, kedi de ortada yok. Böyle insanların ortada dolaşmasını istemiyoruz. Bu hayvan ona ne yapmış olabilir ki? Kedinin hiçbir zararı yok, sokakta da dolaşmıyor. Kedi uyumaya çalışan, kendini soğuktan koruyan bir hayvan. Daha önce böyle olaylar çok yaşandı. Biz polise şikayet etsek de herhangi bir sonuç alınamıyor" dedi. (DHA)

Öne Çıkanlar