Fazıl Say ve Ece Dağıstan boşandı: 'Adliye binasına el ele girdik, el ele çıktık'

Fazıl Say ve Ece Dağıstan boşandı: 'Adliye binasına el ele girdik, el ele çıktık'
Yayınlanma:
A+ A-
2019'da evlenen piyanistler Fazıl Say ile Ece Dağıstan boşandı. Say, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Adliye binasına el ele girdik, el ele çıktık" dedi.

Artı Gerçek - Piyanist Fazıl Say, 2019 yılında evlendiği piyanist Ece Dağıstan ile boşandıklarını açıkladı. Say, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Beykoz Adliye binasına el ele girdik, el ele çıktık Ece ile. Hatıralarımızı, anılarımızı, tüm güzel hikayelerimizi , seslerimizi, en iyi şekilde anacağım her zaman" ifadelerini kullandı.

Say'ın açıklaması şöyle:

"Çok üzgünüm, eşim Ece ile evliliğimizi bugün sonlandırdık. Beykoz Adliye binasına el ele girdik, el ele çıktık Ece ile. Hatıralarımızı, anılarımızı, tüm güzel hikayelerimizi , seslerimizi, en iyi şekilde anacağım her zaman.

Sevgi, aşk, emek, bağlılık ve şefkat dolu 7 yıllık bir sevgililik. Ben biliyorum.

Dostlarım biliyor. Zor ve kötü bir dünyada, iki insan ezilebiliyor yüklerin altında, çare bulamıyor tedavi etmeye, “bir ve iki birey arasında” bocalıyor. Bazen, dertlere yeniliyor, imkan olamıyor bir çıkışa, hem “her şeye”, hem de “hiç bir şeye” yol alan ömürlerimizde.

İki insan da mutlu olsun, Ece mutlu olsun. Ece hep iyi olsun. Böyle daha iyi belki. Yeni bir “büyük” sayfa açılıyor “büyük dönem” başlıyor, şimdi, yalnız hayatımda, iyi bir güzergah çizerek, iyiye yol almak istediğim, kendi yaşamıma sahip çıkacağım, sağlığıma, müziğe ve her şeye.

Dostlarımla,
Hepimiz üzgünüz bugün.
Sevgiyle, saygıyla.
İçtenlikle. (HABER MERKEZİ)

fazil-say2.jpg

Öne Çıkanlar