Gazeteci Sinan Aygül'e saldırı anının görüntüleri ortaya çıktı: Silahlılar ve araya girenlere de saldırdılar

Bitlis’te yaptığı yolsuzluk haberleri ile AKP’lilerin hedefinde olan Gazeteci Sinan Aygül,Tatvan Belediye Başkanı Geylani'nin silahlı korumalarının saldırısına uğradı. Aygül'ün sosyal medya hesabı üzerinden saldırı anları paylaşıldı.

Artı Gerçek - Yaptığı yolsuzluk haberleri nedeniyle defalarca gözaltına alınan Bitlis Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sinan Aygül, Bitlis’in Tatvan ilçesinde saldırıya uğradı. Aygül'ün sosyal medya hesabı üzerinden uğradığı saldırı görüntüleri paylaşıldı.

Aygül'ün hesabından yapılan paylaşımda, "diş çekiminden çıkarken Adalet Plaza önünde daha önce kendisini takip eden Tatvan Belediye Başkanı Emin Geylani'nin korumaları olan Polis memuru Engin Kaplan ve diğer boksör koruması Yücel Baysali Aygül'e arkadan habersizce saldırdılar. Aldığı anestesi ve darbenin etkisiyle dengesini kaybeden Aygül'e Yücel Baysali saldırırken polis memuru olan koruma Engin Kaplan ise ayırmaya çalışan vatandaşları silahla müdahale ederek ayırmalarını engelliyor. Tatvan Devlet Hastanesinde tedavi altında olan Aygül’ün elmacık kemiği ve kafatasında meydana gelen kırıklar yüzünden Van ya da Diyarbakır'a sevki bekleniyor" ifadelerine yer verildi.

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar