Gülşen'in tutuklanmasına bir tepki de Tarkan'dan: Her gün biraz daha hayretler içerisinde kalıyoruz

Gülşen'in tutuklanmasına bir tepki de Tarkan'dan: Her gün biraz daha hayretler içerisinde kalıyoruz
Yayınlanma:
Güncelleme: 27 Ağustos 2022 01:22
A+ A-
Şarkıcı Gülşen'in tutuklanmasına bir tepki de Tarkan'dan geldi. Tarkan, 'Gülşen'e yapılan bu haksızlık son bulmalı ve Gülşen hemen serbest bırakılmalı' dedi.

Şarkıcı Gülşen dört ay önce sahnede bir arkadaşıyla şakalaşırken söylediği "İmam hatipte okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor" ifadeleri nedeniyle dün tutuklandı. Gülşen'in tutuklanmasına tepkiler sürüyor.

Tarkan, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak tutuklama kararına tepki gösterdi. Tarkan, "Gülşen'e yapılan bu haksızlık son bulmalı ve Gülşen hemen serbest bırakılmalı" dedi.

Tarkan paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Tanık olduğumuz hukuksuzlukların, adalet sistemimizin ikiyüzlülüğü ve çarpıklığı karşısında her gün biraz daha hayretler içerisinde kalıyoruz.

Çocuklara cinsel istismarda bulunanları, kadın katillerini, tecavüzcüleri tutuksuz yargılayan hatta bazen hiç yargılamayıp serbest bırakanlar Gülşen'e gelince hızla harekete geçiyor. Yolsuzluk yapanları, hırsızları, kanunları çiğneyip doğayı katledenleri, hayvanları öldürenleri, dini kendi yobaz düşüncelerine alet edip toplumu kutuplaştıranları görmezden gelen hukuk sistemimiz Gülşen'i bir kalemde tutukluyor.

Gülşen'e yapılan bu haksızlık son bulmalı ve Gülşen hemen serbest bırakılmalı."