'Hard rock dinliyorum' diyen kayyım rektör Melih Bulu’ya Hayko Cepkin’den yanıt

'Hard rock dinliyorum' diyen kayyım rektör Melih Bulu’ya Hayko Cepkin’den yanıt
Yayınlanma:
Güncelleme: 06 Ocak 2021 11:43
A+ A-
Sanatçı Hayko Cepkin, 'Olan yine bizim müziğe oldu iyi mi' dedi.

"Ben hard rock dinleyen bir rektörüm" diyen AKP’li Prof. Dr. Melih Bulu sosyal medyada gündem oldu. Bulu'nun bu açıklamasının ardından sanatçı Hayko Cepkin isim vermeden göndermede bulundu.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Boğaziçi Üniversitesi'ne rektör olarak atanan ve daha önce de AKP’den milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Melih Bulu, Habertürk’te Veyis Ateş’in programına konuk oldu.

Ataması yoğun tepkilere neden olan Bulu, "Boğaziçi kültürüne hiç bir şey yapmayacağım. Bütün hocalar bunu soruyor. Ben hard rock dinleyen, Metallica dinleyen bir rektörüm" sözleriyle kendini savundu.

"HAYKO CEPKİN'DEN YANIT"

Bulu'nun bu sözlerinin sosyal medyada gündem olmasının ardından sanatçı Hayko Cepkin’den yanıt geldi. Twitter hesabından paylaşım yapan Cepkin, "Yine olan bizim müziğe oldu iyi mi" ifadelerini kullandı.

ÇOK SAYIDA ÖĞRENCİ GÖZALTINA ALINDI  

Prof. Dr. Melih Bulu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Boğaziçi Üniversitesi'ne rektör olarak atanmasının ardından yapılan protestolarda çok sayıda öğrenci gözaltına alındı.

 

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar