Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel: Herkes perişan, yardım edin

Yayınlanma:
A+ A-
Maraş'ın Pazarcık ilçesi merkezli 7,7 büyüklüğünde deprem Hatay'da da yıkıma neden oldu. Kentte bulunan teknik direktör Volkan Demirel sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında gözyaşları içinde yardım çağrısında bulundu.

Artı Gerçek - Maraş'ta meydana gelen 7.7 büyüklüğünde depremden sonra yardım çağrıları yapılmaya devam ediyor. Birçok ilden can kaybı haberleri gelirken Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel sosyal medya hesabından yardım çağrısında bulundu.

‘HERKES CAN ÇEKİŞİYOR HATAY’DA’

Volkan Demirel depremin ardından Instagram hesabından yaptığı canlı yayında kentteki güç durumu aktarırken gözyaşlarını tutamadı;

“Burada herkes perişan. Hatay perişan! Herkes can çekişiyor Hatay’da. Buraya lütfen ambulans yardım. Burada durumlar çok kötü. Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz. Kim gelecekse gelsin artık. Kimseye ulaşamıyoruz. Biz kendi imkanlarımızla fazla bir şey yapamıyoruz. Ne kadar imkan varsa, hepsini göndermenizi istiyorum. Sadece Hatay değil, çevre illerde de durum aynı. Allah rızası için yardım edin.”

Konuşmakta güçlük çeken Volkan Demirel kısa süreli yayınını göz yaşları ile sonlandırdı. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar