Hayko Cepkin, Yıldız Tilbe'ye tepki gösterdi: Kendisini her şeyin üstünde görme gafletine düşmüş

Hayko Cepkin, Yıldız Tilbe'ye tepki gösterdi: Kendisini her şeyin üstünde görme gafletine düşmüş
Yayınlanma:
A+ A-
Hayko Cepkin, "İnsan hayatı doğadaki bütün canlıların hayatından daha önemlidir" diyen Yıldız Tilbe'ye tepki gösterdi. Cepkin, "kendi kendine bile büyüyemeyen bir varlığı gözünüzde maalesef fazla büyütüyorsunuz" dedi.

Artı Gerçek - Şarkıcı Hayko Cepkin, geçen aylarda, "İnsan hayatı doğadaki bütün canlıların hayatından daha önemlidir" ifadelerini kullanan Yıldız Tilbe'ye tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabı üzerinden, Tilbe'nin açıklamalarına dair haberi paylaşan Cepkin, "yaşamın farkındalığını yitirmişliğe net bir örnek" ifadelerini kullandı.

Tilbe'ye, "Doğduğu an yardım edeni olmaz ise kendi kendine bile büyüyemeyen bir varlığı gözünüzde maalesef fazla büyütüyorsunuz" dedi.

NE OLMUŞTU?

Geçen aylarda sosyal medya hesabından yaptığı "Saldırgan köpek gruplarına bölge halkı zehirli et versin, hepsi gebersin" paylaşımıyla tepki çeken ve hakkında soruşturma açılan Yıldız Tilbe, Nişantaşı'nda basın mensuplarının "Köpekler hakkındaki açıklamalarınız çok tepki gördü. Neler söylemek istersiniz?" sorusuna şöyle yanıt verdi:

"İnsan hayatı doğadaki bütün canlıların hayatından daha önemlidir. Böyle savunuyorum. İnsan olmasaydı, apartmanlarda oturmazdık. Yapılmış yollarda yürümezdik. Dünyayı insan inşa eder ve insan güzelleştirir. İnsanın güzelleştirdiği yerde her şey güzel güzel yaşar. Ama insanının kötüleştirdiği yerde insan kendisi de dahil hiçbir yaşam hakkı ve şansı yoktur. Böyle olmasın. İnsanlığı savunuyorum. İnsanlık her şeye sahip çıkar. Başkasının ne düşündüğü de umurumda değil."

Öne Çıkanlar