İETT yöneticileri saha denetiminde: İyileştirme için raporlama yapılacak

İETT yöneticileri saha denetiminde: İyileştirme için raporlama yapılacak
Yayınlanma:
A+ A-
İstanbul'da İETT yöneticileri, iş gidişi ve çıkışı satlerinde saha denetimine çıkıyor. Saha gözlemleri raporlanarak noktasal bazlı dahi olsa gerekli iyileştirmelerin yapılabilmesi için çalışma başlatılacak.

Artı Gerçek - Filosu ve yolcu sayısı ile İstanbul toplu ulaşımının en büyük kurumu olan İETT, saha denetimlerini artırıyor.

Saha denetimlerine İETT’nin tüm yönetim kadrosu da katıldı.

Özellikle akşam iş çıkışı ve sabah işe gidiş saatleri olan ve pik saatler olarak ifade edilen 06:00 – 09:00 ve 17:00-20:00 saatleri arasında tüm İETT yöneticileri sahada bizzat yolculuk gerçekleştirdi.

İETT Genel Müdürü İrfan Demet başta olmak üzere tüm yöneticilerin şehrin farklı noktalarında yaptıkları denetimlerde alınan görüş, öneri, teşekkür ve şikayetler ile saha gözlemleri raporlanarak noktasal bazlı dahi olsa gerekli iyileştirmelerin yapılabilmesi için çalışma başlatılacak.

Belli periyotlar halinde sık sık tekrarlanacak olan denetimler sırasında tüm İETT yöneticileri işe geliş ve gidişlerinde de toplu taşıma araçlarını kullanacaklar.

3 bin 556 adedi kendi filosu olmak üzere toplam 6 bin 572 araçlık ulaşım filosunu 7 gün 24 saat yöneten İETT, bir günde 800 farklı hatta 55 bin sefer gerçekleştiriyor ve 1 milyon 255 bin kilometre yol katediyor. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar