İYİ Parti'den GİK sonrası kurultay mesajı

İYİ Parti'den GİK sonrası kurultay mesajı
Yayınlanma:
A+ A-
İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, bugünkü Genel İdare Kurulu (GİK) toplantısında, 24 Haziran 2023 Cumartesi günü yapılacak kongre sürecinin değerlendirildiğini belirtti.

Artı Gerçek - İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, bugünkü Genel İdare Kurulu (GİK) toplantısında, 24 Haziran 2023 Cumartesi günü yapılacak kongre sürecinin değerlendirildiğini belirterek, “Bu süreçte bizi birbirimize düşürmeye çalışanlara, yolumuza tuzak kuranlara ve şahsi çıkarlarını gözetenlere karşı tüm teşkilatlarımızla birlikte ve dimdik duracağız” dedi.

İYİ Parti'de 3. Olağan Büyük Kongre hazırlıklarını hızla sürdürüyor. Bugün yapılan Genel İdare Kurulu (GİK) toplantısının gündeminde olan Kurultay, 24 Haziran 2023 Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Kürşad Zorlu, İYİ Parti’de bugün yapılan GİK toplantısının ardından Twitter hesabında açıklamalarda bulundu. Zorlu, şunları kaydetti:

'24 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ 3. OLAĞAN BÜYÜK KURULTAY GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR'

“Bugün Genel İdare Kurulu toplantımız gerçekleştirilmiş olup seçim sonrası gelişmeler ve yaklaşan büyük kongremiz hakkında görüş alışverişinde bulunulmuştur. İYİ Partimiz, kongre sürecinin bir gereği olarak 22 Mayıs 2023 tarihinde ilan edildiği üzere, 24 Haziran 2023 Cumartesi günü Ankara ATO Congresium’da 3. Olağan Büyük Kurultayı’nı gerçekleştirecektir. İYİ Parti ailesi, bu büyük buluşmada liderimiz Sayın Meral Akşener’in etrafında kenetlenerek ülkemizin içine sokulduğu çıkmazdan kurtuluşu ve yeni yol haritasını müjdeleyecektir.

'CESURLAR HAREKETİ, ‘BEN’ DEĞİL ‘BİZ’ OLABİLMENİN ADRESİDİR'

Bu süreçte bizi birbirimize düşürmeye çalışanlara, yolumuza tuzak kuranlara ve şahsi çıkarlarını gözetenlere karşı tüm teşkilatlarımızla birlikte ve dimdik duracağız. Unutulmamalıdır ki nice engellere, elektriği kesilen salonlara, hakaret ve tehditlere karşı durarak bugünlere ulaşan cesurlar hareketi, ‘ben’ değil ‘biz’ olabilmenin adresidir. İYİ Parti, tüm mensuplarıyla Türkiye’nin umudu ve milletinin sesi olan genel başkanımız Sayın Meral Akşener önderliğinde iktidar hedefine çok daha güçlü adımlarla ilerleyecektir. Büyük Türk milletine saygılarımızla.” (ANKA)

Öne Çıkanlar