İYİ Partili Uz'dan Ağıralioğlu'na: Masaya dönülmesi konusunda el kaldırandın şimdi ne oldu?

İYİ Partili Uz'dan Ağıralioğlu'na: Masaya dönülmesi konusunda el kaldırandın şimdi ne oldu?
Yayınlanma:
A+ A-
İYİ Parti'den Genel İdare Kurulu Üyesi Rıdvan Uz, partisinden istifa eden Ağıralioğlu'na seslendi. Uz, "Sormam gereken soru şu: sen masaya dönülmesi konusunda el kaldırandın şimdi ne oldu?” dedi.

Artı Gerçek - İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu, geçtiğimiz hafta düzenlediği basın toplantısıyla Millet İttifakı'na eleştiriler getirmesinin ardından partisinden istifa etti.

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Rıdvan Uz, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda Ağıralioğlu'na seslendi. Uz paylaşımında, "Altılı masaya tekrar dönülmemesi konusunda ben görüş bildirirken, sen masaya dönülmesi konusunda el kaldırandın şimdi ne oldu?” diye sordu.

NE OLMUŞTU?

TBMM'de basın toplantısı düzenleyen İYİ Parti Milletvekili Ağıralioğlu, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve HDP'yi hedef almıştı.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığı için Altılı Masa'da kendilerine "pusu kurulduğunu" iddia eden Ağıralioğlu, HDP için ise şöyle konuşmuştu:

"Söylüyorum ki HDP'nin olduğu bir denklemde biz terörün gölgesinin düştüğü yerde olmayız. Ben defalarca ifade ettim. HDP'ye oy veren 6 milyon seçmen, herhangi bir partimiz, HDP'ye oy veren vatandaşlarımızın oyunu alabilirse ben bunun övüncüyle yaşarım."

Ağıralioğlu dört gün önce de, "Ben partimden rahatsız değilim, partime ve genel başkanıma yapılandan rahatsız oldum. Ben adaylıktan bağımsız, partime çalışacağım. Emeklerim Cumhurbaşkanı adayına da gider" demişti. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar