Muharrem İnce'den bayramı mesajı: Bir yandan nano teknoloji diyorum, öbür yandan gelenekleri korumak diyorum

Muharrem İnce’nin bayram videosu sosyal medyada gündem oldu. İnce videosunda, “Bir yandan kuantum diyorum, bir yandan nano teknoloji diyorum, çağdaşlık, uzay diyorum, öbür yandan gelenekleri korumak diyorum" diyerek bayramı kutladı.

Artı Gerçek - Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı bayramlaşma videosunda “Ben simidin hamburgere yenilmemesini, kına gecesinin bekarlığa veda partisine yenilmemesini istiyorum. Bir yandan kuantum diyorum, bir yandan nano teknoloji diyorum, çağdaşlık, uzay diyorum, öbür yandan gelenekleri korumak diyorum” dedi.

İnce, paylaşımında yer alan videoda şunları söyledi:

“Bugün günlerden arife. Yarın Ramazan Bayramı. Bu Mayıs’ta 60 yaşına gireceğim. Hayatımın hiçbir bölümünde Ramazan ve Kurban Bayramlarını ‘tatil’, ‘deniz’, ‘kayak’, ‘dinlence’ asla böyle görmedim. Her arife günü babamın evinde oldum, geleneklerim devam ediyor.çünkü ben simidin hamburgere yenilmemesini istiyorum. Çünkü ben kına gecesinin bekarlığa veda partisine yenilmemesini istiyorum. Bir yandan kuantum diyorum, bir yandan nano teknoloji diyorum, çağdaşlık, uzay diyorum, öbür yandan gelenekleri korumak diyorum. Bu bağlamda bütün müslümanların Ramazan Bayramını kutluyorum ve bütün insanlığa barış, huzur, kardeşlik getirmesini diliyorum.” (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar