Nihat Doğan 2 kız çocuğunu alıkoyduğu iddiasıyla gözaltına alındı

Nihat Doğan 2 kız çocuğunu alıkoyduğu iddiasıyla gözaltına alındı
Yayınlanma:
Güncelleme: 12 Kasım 2019 21:54
A+ A-
Nihat Doğan, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Doğan'ın avukatı ise iddiayı yalanladı.

Türkücü Nihat Doğan, 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla gözaltına alındı..

Kanal D Haber'in özel haberine göre, dün gözaltına alınan Doğan, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı

Kızların ailesinin iddiasına göre, Nihat Doğan çocukları evine davet ederek harçlık vermeye çalıştı. Ailenin şikayeti üzerine polisle beraber aile Doğan'ın evine gitti ancak Nihat Doğan'a ulaşılamadı. Sonrasında kızlar ve ailesi Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Ailenin şikayeti üzerine Nihat Doğan ilerleyen saatlerde polis merkezinde ifade verdi. İfadenin ardından ise savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

DOĞAN'IN AVUKATI İDDİAYI YALANLADI

Doğan'ın menajeri Sercan Eriş olayla ilgili, "Çocuklar Nihat Bey'in evinin oraya geliyorlar ve Nihat Bey'le fotoğraf çektirmek istiyorlar. Eve gidiyorlar kızlı erkekli bir grup. Daha sonra çocuklardan biri babasına söylemiş, babası da gitmiş polis karakoluna 'Nihat Doğan benim çocuklarımı alıkoydu' demiş" açıklamasını yaptı.

Nihat Doğan ailenin şikayeti üzerine gözaltına alınırken avukatı Abdürrahim Elitaş iddiayı reddederek, "Aslı astarı olmayan bir iddia. Dosyaya tamamen vakıfım. Zaten dosya ile bizzat ben ilgilendim. Zaten aile şikayetçi bile değil, şikayetçi olduğunu iddia etse bile bir suç unsuru yok" dedi. (HABER MERKEZİ) 

Öne Çıkanlar