Sarıgül’den miting gibi bayramlaşma töreni

Sarıgül’den miting gibi bayramlaşma töreni
Yayınlanma:
Güncelleme: 11 Kasım 2019 10:18
A+ A-
Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Kurban Bayramı öncesinde, yerel seçim çalışmalarını yürüttüğü merkezin önünde düzenlediği bayramlaşma töreni mitinge dönüştü.

Şişli'nin eski belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, yerel seçim çalışmalarını yürüttüğü  seçim ofisinde Şişlilerle biraraya geldi.

Bayramlaşma için seçim ofisine gelen binlerce Şişli’li içeriye  sığmayınca, binanın önünde yoģun bir kalabalık oluştu. Mustafa Sarıgül, adeta bir mitingi andıran kalabalıkta tek tek vatandaşlarla bayramlaştı.

Yerel seçimlerle ilgili yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Sarıgül, “Dolaştığım her mahallede, her sokakta yurttaşlarımız bugüne kadar gercekleştirdigimiz hizmetlerin devamını bizden talep ediyor. Bizim bu ilgi ve talebe kayıtsız kalmamız söz konusu olamaz” dedi.

Sözcü'nün aktardığı habere göre, Şişli halkıyla birlikte seçimleri bir kez daha kazanacaklarını ifade eden Sarıgül, “Artık daha çok koşacağız, daha fazla çalışacağız. Şişli daha önce olduğu gibi, yine Türkiye’de yerel yönetimlerde öncü olmaya devam edecek. Yeni ve heyecan yaratacak projelerle tüm Türkiye’de adindan söz ettirecek ve yeniden Şişli’nin yüzü gülecek. Her mahallesi, her semti, her sokağı yeniden canlanacak ve şahlanacak. Esnafımızı da kadinlarımızı da gençlerimizi de mutlu edecek ve katma deger yaratacak projelerle geliyoruz. Bugün yaklaşan Kurban Bayramı’nı kutluyoruz; bir sonraki bayrama daha buyük coşkuyla ve tüm Şişli halkıyla birlikte kutlayacağız” dedi. (HABER MERKEZİ)