Satmak için anlaştığı kişiye götürdüğü araç yolda yandı

Satmak için anlaştığı kişiye götürdüğü araç yolda yandı
Yayınlanma:
A+ A-
İstanbul'da yaşayan Baran Özpolat'ın satmak için anlaştığı kişiye götürdüğü araç yolda bir anda yanmaya başladı. Özpolat'ın aracı tamamen kullanılamaz hale geldi.

Artı Gerçek - İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde sahibinin, satış için anlaştığı kişiye teslim etmek için götürdüğü hafif ticari araç, yolda alev aldı. Yangın itfaiye ekiplerince söndürülürken, araç kullanılamaz hale geldi.

Baran Özpolat satışı için anlaştığı hafif ticari aracı yeni sahibine teslim etmek için yola çıktı. Özpolat yolda ilerlerken dumanlar çıktığını fark ettiği aracı Adnan Kahveci Bulvarı'nda durdurdu.

63d1905e470a9b425c5d151a.jpg

Bir anda yükselen alevler aracı sararken, ihbar üzerine olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin söndürdüğü araç kullanılamaz hale geldi.

63d1905e470a9b425c5d1511.jpg

Aracın sahibi Baran Özpolat, “Aracı teslim etmeye gidiyorum sattığım arkadaşa. Işıklara gelirken duman çıkmaya başladı. Aracı park ettim, alev almaya başladı. İtfaiyeyi aradık, itfaiye geldi. Araç bu hale geldi. Yarın ekspertize sokacaktım arabayı" diyerek üzüntüsünü belirtti. (DHA)

Öne Çıkanlar