Şirin Payzın Halk TV'den ayrılıyor

Şirin Payzın Halk TV'den ayrılıyor
Gazeteci Şirin Payzın, Halk TV'den ayrılacağını açıkladı. Payzın kararını, sunuculuğunu üstlendiği Sözüm Var programında açıkladı.

Artı Gerçek - Almanya'da kaza geçirmesi sonrası uzun süre uzak kaldığı ekranlara geri dönen gazeteci Şirin Payzın, Halk TV'den ayrılıyor. Payzın kararını, moderatörlüğünü üstlendiği Sözüm Var programında canlı yayında açıkladıktan sonra, X hesabından da bir teşekkür mesajı paylaştı.

Payzın, "Sözüm Var bitti ama söz bitmez" diyerek şu paylaşımı yaptı:

"Bir ayrılma haberi ve teşekkür. Sözüm Var’ı birlikte hazırladığım, sunduğum dostum, yol arkadaşım, Barış Terkoğlu’na, sessiz kahraman sevgili editörüm Erdal Aktaş’a, Sözüm Var’ı birlikte yarattık 20 senelik can dostum Emin Çapa’ya güzelliği, neşesi ama en önemlisi müthiş haberciliğiyle bize güç katan Seyhan Avşar’a, sırtımı her zaman dayadığım dünyanın en şahane yönetmeni Murat Erdoğan’a, az süre çalıştım ama çok mutlu çalıştım daha çok görüşeceğiz dediğim programlar koordinatörümüz sevgili Kürşat Oğuz’a ve Halktv haber merkezinin pırıl pırıl habercilerine, teknik ekibe, kameramanlarımıza çok teşekkür ederim. Seyircilerimize bizi hep destekledikleri, konuklarımıza vakit ayırdıkları için minnettarım. Sözüm Var bitti ama söz bitmez." (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar