Trafikte saldırıya uğrayan çift hastaneye geldi

Trafikte saldırıya uğrayan çift hastaneye geldi
Trafik magandalarının yolunu keserek otomobiline saldırdığı sürücü, hamile eşiyle birlikte hastaneye geldi. Mağdur olan sürücü, ‘Şu an için bebek hareket halinde, dua edin' dedi.

İstanbul Pendik’te trafik magandalarının yolunu keserek otomobiline saldırdığı Yunus Emre Bahçıvan, hamile eşiyle birlikte hastaneye geldi.

Yol verme tartışması yaşadığı otomobilin önünü kesen iki maganda, içinde hamile kadının bulunduğu aracın şoför kapısını açamayınca aynasını kırmış ve ardından kaputuna çıkıp tekmelemişti. O magandalardan birinin ünlü baklavacı Hasan Sel, yanındaki kişinin ise Hüseyin Sel olduğu ortaya çıktı.

Hamile eşi ile bugün birlikte Nişantaşı'nda bulunan özel bir hastaneye gelen Yunus Emre Bahçıvan bebeğin durumunun iyi olduğunu bildirdi. Bahçıvan, şunları söyledi:

‘BEBEK HAREKET HALİNDE, BİZE DUA EDİN’

"Geldiğimde ben iyiydim. Ama biraz stresle eşimin de kontrolde olması nedeniyle çocukta sıkıntılı olması ihtimaline karşı kendimi kötü hissettim. Ben de zor zamanlar geçirdim, sıkıntı yaşadım. İkimiz de tedavi altına alındık. Kontrol devam edecek. Eşimin kontrolleri devam edecek. Takip altında. Panik atak ve strese dayalı bu yaşadığımız olaylardan dolayı sıkıntı yaşadığımızı söyledi doktorlar. Gereken ilaçları takviyeyi alacağız. Kendimizi toplamaya çalışıyoruz. Umarız adalet yerini bulur. En güzel şekilde cezalandırılması yapılır. Devlet büyüklerimizden destek istiyoruz. Şu an için bebek hareket halinde.  Herkesten dualarını eksik etmemelerini istiyoruz. Takipte de bir sıkıntı olmazsa iyi gideceğini ümit ediyoruz. Tüm beklentimiz bu yönde" dedi.

Yapılan kontrollerin ardından sürücü ve 7 aylık hamile eşi Ayfer Bahçıvan hastaneden ayrıldı. (DHA)

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar