Urfa’daki seçim kutlamalarında başından vurulan 15 yaşındaki Kübra yaşam mücadelesi veriyor

Urfa’daki seçim kutlamalarında başından vurulan 15 yaşındaki Kübra yaşam mücadelesi veriyor
Yayınlanma:
A+ A-
Urfa’daki seçim kutlamalarında başına mermi isabet eden 15 yaşındaki Kübra, yaşam mücadelesi veriyor. Silahın kim tarafından ateşlendiğini görmediklerini belirten ağabeyi Cuma Çoban, “Kim hakkında suç duyurusunda bulunacağımızı bilmiyoruz" dedi.

Fotoğraf: Kübra'nın ailesi, hastane önünde iyi bir haber gelmesini bekliyor.

Ali GÜZEL


URFA - Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden cumhurbaşkanı seçilmesinin silahlarla kutlandığı Urfa’da, başına nereden geldiği bilinmeyen merminin isabet ettiği 15 yaşındaki Kübra, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesin'deki yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor.

'NEREDEN GELDİĞİNİ GÖRMEDİĞİMİZ MERMİYLE YERE YIĞILDI'

28 Mayıs akşamı Eyyübiye ilçesine bağlı Eyyüpnebi Mahallesi 3506’ncı sokakta yaşanan olay anını Artı Gerçek’e anlatan 37 yaşındaki ağabey Cuma Çoban, “Evimizin altında bakkalımız var ve o akşam kız kardeşim orada duruyordu. Silah seslerini duyunca kızım kendisine seslenerek eve gelmesini söyledi. Tam o esnada nereden geldiğini görmediğimiz bir mermiyle yere yığıldı” dedi.

'KİMİ ŞİKAYET EDECEKLERİNİ BİLMİYORLAR'

Başındaki mermi çıkarılamadığı için entübe edilen Kübra’dan gelecek iyi bir haberi beklediklerini söyleyen ağabey Çoban, “8 gündür burada bekliyoruz. Şu anda bizim bir mağduriyetimiz var. O an kimseyi görmedik, bu yüzden kimin hakkında suç duyurusunda bulunacağımızı bilmiyoruz” ifadelerini kullandı.

Öte yandan polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

Öne Çıkanlar