Yeni Şafak duyurdu: Erdoğan 'Artık Fenerbahçeli değilim' dedi

Yeni Şafak duyurdu: Erdoğan 'Artık Fenerbahçeli değilim' dedi
İktidara yakın Yeni Şafak gazetesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın MKYK toplantısında “Ben artık Fenerbahçeli değilim. Milli Takım'ı tutuyorum" dediğini yazdı. Gazetenin iddiasına göre Erdoğan, bu sözleri ile ‘espri’ yaptı.

Artı Gerçek - İktidara yakın Yeni Şafak gazetesi tarafından, Fenerbahçe taraftarı ve yüksek divan kurulu üyesi olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Ben artık Fenerbahçeli değilim, milli takımı tutuyorum" dediği iddia edildi.

Fenerbahçeli yöneticilerin son zamanlardan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve iktidar mensuplarına yönelik tartışmaları seçim öncesi gündeme gelmişti.

TRABZONSPOR-FENERBAHÇE MAÇI SONRASI YAŞANAN TARTIŞMALAR

Trabzonspor-Fenerbahçe maçından sonra meydana gelen sahada şiddetle ilgili düzenlenen toplantıda, AKP’li Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı hedef almıştı.

FENERBAHÇE, AKP'NİN TRABZON ADAYI METİN GENÇE TEPKİ

Fenerbahçe, AKP'nin Trabzon adayı Metin Genç'in ifadeleri hakkında suç duyurusunda bulunduğunu duyurmuş; açıklamada, Genç'e yönelik "Açık bir şekilde FETÖ kumpası olan 3 Temmuz davamızla ilgili terör örgütünün argümanlarını kullanmaktadır" denilmişti.

Son yapılan AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısında futboldaki tartışmalar da gündeme geldi.

ERDOĞAN 'ESPRİ' YAPMIŞ

İktidara yakın Yeni Şafak gazetesinin haberine göre Erdoğan bu konuda "Ben artık Fenerbahçeli değilim. Milli Takım'ı tutuyorum" dedi. Yeni Şafak, Erdoğan’ın bu sözleriyle ‘espri’ yaptığını öne sürdü. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar