Fenerbahçe'de bir futbolcu ve bir çalışanda koronavirüs çıktıArtı Gerçek

Fenerbahçe: Oyuncumuzun ve sağlık heyeti çalışanımızın ileri tetkiklerinin ve tedavilerinin yapılması amacıyla hastaneye sevkleri gerçekleştirilmiştir.


Fenerbahçe Spor Kulübü, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde yapılan koronavirüs testi sonrasında bir oyuncuda ve bir sağlık heyeti çalışanında yeni tip koronavirüs (Covid-19) bulgularına rastlandığını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;

"Futbol A Takımımızın oyuncuları, teknik kadrosu ve idari çalışanları bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde koronavirüs testinden geçmiştir. Yapılan tetkiklerde bir oyuncumuzda ve bir sağlık heyeti çalışanımızda yeni tip koronavirüs (Covid-19) bulgularına rastlanmıştır. 

Oyuncumuzun ve sağlık heyeti çalışanımızın ileri tetkiklerinin ve tedavilerinin yapılması amacıyla hastaneye sevkleri gerçekleştirilmiştir." 

FATİH TERİM'DE POZİTİF ÇIKMIŞTI

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de Twitter'dan paylaştığı mesajla koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamıştı.

Fatih Terim paylaştığı mesajda, "Bugün yapılan test sonuçlarına göre koronavirüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere" ifadelerini kullanmıştı.

Ayrıca Galatasaray Asbaşkanı Abdurrahim Albayrak'ın da koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenilmişti. (HABER MERKEZİ)

BAĞLANTILI HABERLER