MHP'li Yalçın'ın oğlu Ankara Kalesi'nden düşerek hayatını kaybettiArtı Gerçek

MHP'li Yalçın'ın oğlu ve beraberindeki bir kişi, henüz bilinmeyen bir nedenle Ankara Kalesi'nden aşağı düştü. MHP'li Yalçın, Ankara Emniyet Müdürü ve MHP'li vekiller olay yerine geldi.


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın oğlu, Ankara Kalesi'nde kayalıklardan düşerek hayatını kaybetti. 

Bu sabah saat 02.00 sıralarında Altındağ ilçesindeki Ankara Kalesi'nde iki kili henüz bilinmeyen bir nedenle yaklaşık 70 metre yükseklikteki kayalıklardan aşağı düştü. Kaledeki surlardan iki kişinin düştüğü ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Olay yerine 112 Acil Servis ve itfaiye sevk edilirken, bölgeye ulaşan ekipler surların yaklaşık 70 metre aşağısındaki kayalıklar üzerinde iki gencin hareketsiz halde bulunduğunu gördü. Kaleden güçlükle aşağı inen ilk yardım ekipleri gençlerden birinin ağır yaralı olduğunu, diğerinin ise hayatını kaybettiğini belirledi.

Kimliği henüz belirlenemeyen yaralı genç bulunduğu yerden güçlükle çıkarılarak ambulansla Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Hayatını kaybeden gencin ise MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın oğlu Turan İlteber Yalçın olduğu ortaya çıktı.

HABERİ ALAN YALÇIN, BAHÇELİ'NİN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ VE EMNİYET MÜDÜRÜ OLAY YERİNE GELDİ

Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, beraberindeki polis müdürleriyle olay yerinde incelemelerde bulundu.
Haberi alan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın da olay yerine gelerek Yılmaz'dan bilgi aldı.
Bu arada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker ile MHP'li bazı milletvekilleri de olay yerine geldi.

Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmaları ve savcının incelemesinin ardından Turan İlteber Yalçın'ın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
 

BAĞLANTILI HABERLER