Netflix'in popüler dizisi "Stranger Things"in 4. sezon final bölümü 'The Piggyback'te  Eddie Munson’ın (Joseph Quinn) Upside Down’da sahnelediği performans, Metallica'nın 'Master of Puppets' parçasını yeniden listelere soktu. Dizi, dördüncü sezonu ile daha önce de Kate Bush’ın 'Running Up that Hill' eserini zirveye taşımıştı.

Gazete Duvar’da yer alan habere göre; Metallica da resmi Instagram sayfası üzerinden bir açıklama yayınladı. Grup, "'Master of Puppets'ı yalnızca diziye dahil etmekle kalmayıp onun çevresinde böylesine önemli bir sahneyi inşa etmek için çok heyecanlıydık. Eddie’nin yolculuğunun böylesine büyük bir parçası olmak ve bir kez daha gösteride yer alan diğer tüm harika sanatçılarla birlikte orada bulunmak bizler için inanılmaz bir gurur oldu" ifadelerini kullandı.

1986 yılında çıkan heavy metal parçası 'Master of Puppets', Spotify’ın Top 50 listesinde 12 numaraya kadar yükseldi. Listenin ilk sırasında ise Kate Bush’ın 1985 yılında çıkan 'Running Up that Hill' parçası yer alıyor.