Evli olduğu erkek tarafından bıçaklanan Merve Veziroğlu'ndan iyi haber: Mucizevi şekilde hayatta kaldım

Evli olduğu erkek tarafından bıçaklanan Merve Veziroğlu'ndan iyi haber: Mucizevi şekilde hayatta kaldım
Yayınlanma:
A+ A-
Evli olduğu erkek tarafından 5 Ağustos'ta defalarca bıçaklanarak yoğun bakıma kaldırılan Youtuber Merve Veziroğlu, bir paylaşım yaparak iyi olduğunu duyurdu: Mucizevi bir şekilde hayatta kaldım. Anlatmak istediğim çok şey var.

Artı Gerçek - Evli olduğu erkek tarafından 32 kez bıçaklanan yüksek mimar sosyal medya fenomeni ve Youtuber Merve Veziroğlu, sosyal medya hesabından hayata tutunduğunu gösteren bir fotoğraf paylaştı.

Saldırıdan sonra yoğun bakıma kaldırılan ve 16 gündür tedavisi süren Veziroğlu'ndan sevindirici haber geldi.

'MUCİZEVİ BİR ŞEKİLDE HAYATTA KALDIM'

Veziroğlu Instagram hesabından elinin fotoğrafını paylaşarak şu ifadeleri kullandı:

"Dualarınız ve sevginiz bana ulaştı. Çok teşekkür ederim. Mucizevi bir şekilde hayatta kaldım. Eskisi gibi olmam zaman alacak. Ölümle yaşam arasındayken beni toplayip hayata kazandıran ,Sultan Abdülhamit Han Eğitim ve Araştırma hastanesinin mükemmel doktorları, hemşireleri ve bütün sağlık çalışanlarına ne kadar teşekkür etsem az. Size anlatmak istediğim çok şey var, biraz toparlanayım. Ameliyatım için dualarınızı bekliyorum güzel kalpli insanlar, sevgiyle."

NE OLMUŞTU?

Yüksek mimar ve Youtuber Merve Veziroğlu , 5 Ağustos'ta evli olduğu Yunus Yıldırım tarafından evinde 32 defa bıçaklanmıştı. Ağır yaralı halde hastaneye kaldırılan Merve Veziroğlu yoğun bakımda tedaviye alınırken saldırgan erkek kendini ihbar etmiş ve yakalanmıştı.

Merve Veziroğlu Yıldırım'ın ablası Şerife Yavuz, yaşanan şiddet olayının ardından kız kardeşinin yoğun bakım servisine alındığını belirterek, "Kanaması var. Şiddet cezalarının kesinlikle ağırlaştırılmasını istiyorum. Akşam yatıyoruz sabah ne halde kalkacağımız belli değil. Hastaneden aramışlar 32 yerinden bıçaklandığı söyleniyor" demişti. (ARTI GERÇEK)

Öne Çıkanlar