Hadise'den Söylemezsem Olmaz ekibine 'şantaj' isyanı

Hadise'den Söylemezsem Olmaz ekibine 'şantaj' isyanı
Yayınlanma:
A+ A-
Mehmet Dinçerler'le boşandıktan sonra magazin programlarında hedef alınan Hadise, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak bu 'taciz ve tehditlere' karşı savaşacağını duyurdu. Hadise, tüm kadınlara seslenerek "Susmayın, ben de asla susmayacağım" dedi.

Artı Gerçek- Şarkıcı Hadise, sosyal medya hesaplarından "Bu mesajım tehdit ve taciz edilen tüm kadınlara; susmayın, ben de susmuyorum ve asla susmayacağım" diyerek tehdit ve taciz edildiğini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Mehmet Dinçerler'den boşandıktan sonra ilk kez açıklama yapan şarkıcı, Adalet Bakanlığı'na çağrıda bulunarak magazin programlarının kontrol altına alınması gerektiğini söyledi. Hadise, "Bu yapılan şantaj, tehdit resmen özel hayatıma tecavüz! Hiçbir kadın ünlü ya da ünsüz bu şekilde tehdit edilemez, hiç kimseye böyle bir şantaj yapılamaz" dedi.

Hadise paylaşımında isim vermese de hayranlarının aklına "Sözlemesem Olmaz" isimli magazin programı geldi. Sosyal medyada #YanındayızHadise etiketi altında Hadise'ye destek yağdı. Kadınlara hakaret ve imalarda bulunulan programın sunucuları Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali'ye tepki gösteren kullanıcılar "Bu programa neden kimse dur demiyor" diyerek isyan etti.

Hadise sosyal medya paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Bu mesajım tehdit ve taciz edilen tüm kadınlara; SUSMAYIN. BEN DE SUSMUYORUM VE ASLA SUSMAYACAĞIM. Elbette Hadise olmanın, ünlü olmanın bir bedeli olacak. Ünlü isimler olarak göz önündeyiz bizi seven de olacak sevmeyen de.

'ŞARKILARIMI SÖYLEMEYE DEVAM EDECEĞİM'

Beni biliyorsunuz, genelde konuşmam. Adalete hep güvenirim. AMA bu sefer söyleyeceklerim var! Müzikle mutlu olan, işime aşık olan ve aileme bakan bir insanım. Ben hayatı, hayatımı ve sevenlerimi çok seviyorum.

Siz istediğiniz sürece ben sahnelerde olacağım, şarkılarımı söylemeye devam edeceğim. Kariyerim boyunca kimseyle polemiğe girmedim. Bana Roberto Carlos bacaklı diyenler oldu, obez diyenler oldu ve daha neler söylendi ama ben hep sustum. Asla polemiğe girmedim.

Ben her şeyden önce bir KADINIM, bir insanım. Ben bir buçuk senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum.

'BİR BUÇUK YILDIR ŞANTAJ YAPILIYOR'

Bu insanlara göre kaç kere hamile kaldım, kaç kere kürtaj yaptırdım. Geçtiğimiz günlerde göz doktorundan çıkarken bana YİNE kürtaj yaptırmıştır dedi bu grup.

Bu insanlara göre metres oldum, bu insanlara göre bel altı ne geliyorsa aklınıza çoğuna maruz kaldım. Bu insanlar tarafından bana tam bir buçuk yıldır şantaj yapılıyor. İnsan diyorum ama insanlığa sığacak bir şey değil bu yaptıkları.

'ADALET BAKANIMIZA SESLENİYORUM'

Ben onlara ait bir malzeme değilim, ben bir insanım. Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar. Şantaj, tehdit… Ben Hadise’yim diye rahatlıkla bunu yapabileceklerini mi düşünüyorlar? Ben artık burdan tüm kadınlara, adalet bakanımıza, adalet sistemimize sesleniyorum.

Bu yapılan şantaj, tehdit resmen özel hayatıma TECAVÜZ! Hiçbir kadın ünlü ya da ünsüz bu şekilde tehdit edilemez, hiç kimseye böyle bir şantaj yapılamaz.

'MAGAZİN İNSANLARI TEHDİT ETMEK DEĞİLDİR'

Bu tecavüzün durması için savaşacağım! Sadece kendim için değil, benim gibi aynı şeyleri yaşayan, yaşayacak olan kadınlar ve kadın meslektaşlarım için savaşacağım. Siz kimsiniz? Allah mısınız? Bu dünyada kimseye verecek hesabım yok!

Burdan Türk adaletine sesleniyorum ve güveniyorum. Bu her insan hakkında bel altı konuşma hakkını kendinde gören programların kesinlikle kontrol altına alınması gerekiyor, magazin dediğiniz şey insanları tehdit etmek değildir. Saygılarımla, Hadise" (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar