Emrah Ö. 'KADES butonuna bas' diyen baldızını öldürdü, boşanma aşamasında olduğu kadını darp etti

Emrah Ö. 'KADES butonuna bas' diyen baldızını öldürdü, boşanma aşamasında olduğu kadını darp etti
Ezgi Taşıran, boşanma aşamasında olan ablasıyla birlikte yeğenini almak için gittiği yerde Emrah Ö. tarafından katledildi. Taşıran’ın ölmeden önce 'KADES butonuna basın' dediği öğrenildi.

Çorum'da Emrah Ö. tartıştığı baldızı Ezgi Taşıran'ı silahla vurarak öldürdü. Taşıran’ın öldürülmeden önce annesine 'KADES butonuna bas' dediği öğrenildi.

Dün saat 19.30 sıralarında Bahçelievler Mahallesi’nde iddiaya göre, Özgecan Ö., annesi Y.T. ve kız kardeşi Ezgi Taşıran ile boşanma aşamasında olduğu eşi Emrah Ö.’de kalan çocuğunu almaya gitti.

Emrah Ö. sokakta karşılaştığı eşi, kayınvalidesi ve baldızıyla tartışmaya başladı. Bu sırada Ezgi Taşıran annesinden cep telefonundaki Kadın Destek Uygulaması (KADES) butonuna basmasını istedi. Emrah Ö. de belinden çıkardığı tabancayla baldızına dokuz el ateş etti.

Genç kadın vücuduna isabet eden kurşunlarla yere yığılırken, Emrah Ö., bu kez eşine fiziki şiddet uyguladı. Saldırgan olayın ardından otomobille kaçarak uzaklaştı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Sırt, boyun ve koluna isabet eden kurşunlarla ağır yaralanan Ezgi Taşıran, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Polis kaçan Emrah Ö.’nün yakalanması için çalışma başlattı. (DHA)

Öne Çıkanlar