Kekik toplamaya gittikten sonra kaybolan kadın ölü bulundu

Kekik toplamaya gittikten sonra kaybolan kadın ölü bulundu
Manisa’da pazar günü kekik toplamak üzere evden ayrılan 82 yaşındaki kadından bir daha haber alınamadı. Arama çalışmaları sonrası kadın dere içerisinde ölü bulundu.

Artı Gerçek-Manisa'nın Turgutlu ilçesinin kırsal Yukarı Bozkır Mahallesinde yaşayan Hürü Çetin, Pazar sabah kekik toplamak için evinden ayrıldı. En son Yukarı Bozkır Mahallesi girişindeki Topbağı Mevkisinde görüldüğü tespit edilen Çetin'den akşam saatlerine kadar haber alınamadı.

Durumundan şüphelenen yakınları, mahalle muhtarı Mustafa Yılmaz ve mahalle sakinleri ile birlikte Hürü Çetin için çevrede arama çalışması yaptı.

Sonuç alamayan yakınları, durumu jandarma ekiplerine de bildirdi. Manisa İl Jandarma Komutanlığına bağlı komando birlikleri, AFAD ve AKUT ekiplerinin desteğiyle mahalle ve civarında arama çalışmasını genişletildi.

DHA’da yer alan haberde arama çalışmalarına devam eden ekipler, pazartesi günü akşam saatlerinde Kız Atlayan Deresinde kayalıklar üzerinde Hürü Çetin'in cansız bedenini buldu.

Çetin'in cansız bedeni AFAD, AKUT ve jandarma ekipleri tarafından bulunduğu yerden çıkarıldı. Hürü Çetin'in cenazesi otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar