Mehmet A. uzaklaştırma kararına rağmen Fatma A.’nın evine saldırdı

Mehmet A. uzaklaştırma kararına rağmen Fatma A.’nın evine saldırdı
Yayınlanma:
A+ A-
Adana’da Fatma A.’ya şiddet uygulayan Mehmet A.’ya dört ay uzaklaştırma kararı verildi. Mehmet A., Fatma A. ve çocuklarının yaşadığı evi taşladı. Fatma A. yaralandı.

Artı Gerçek - Adana’da bir ay önce ailesine şiddet uyguladığı gerekçesiyle hakkında dört ay uzaklaştırma kararı verilen Mehmet A., 17 Temmuz'da Sarıçam ilçesi Çınarlı Mahallesi'ndeki eve gelerek taşladı.

Kapı ile camlar zarar görürken, atılan taşlardan biri, Fatma A.’nın beline isabet etti. Fatma A. yaralanırken, 'Cezaevine girsem bile çıkar, gelirim. Sizi öldürmezsem, ben de Mehmet değilim' diyerek tehditler savuran Mehmet A., kaçtı.

'BU ADAM DIŞARIDA DOLAŞTIĞI İÇİN KORKUYORUZ'

Hastanedeki tedavisi sonrası taburcu olup, yaşadığı korku dolu anları anlatan üç çocuk annesi Fatma A., 30 yıllık evliliği boyunca sürekli şiddet gördüğünü belirtti.

Fatma A., "Ortada hiçbir sebep yokken, kafasına her estiğinde kavga çıkarıyor. Bana da çocuklarıma da şiddet uyguluyordu. Olayın yaşandığı gün de dışarıdan bulduğu taşlar ile evin 3 camını kırdı. İçeri gelen taşlardan 1 tanesi, belime isabet etti. Bu adam dışarıda dolaştığı için korkuyoruz. Bir an önce yakalanmasını istiyoruz" dedi.(DHA)

Öne Çıkanlar