Yine bir kadın, yine 'yüksekten düşme': Yanındaki erkek gözaltına alındı

Yine bir kadın, yine 'yüksekten düşme': Yanındaki erkek gözaltına alındı
Yayınlanma:
Güncelleme: 03 Mart 2022 17:49
A+ A-
İstanbul Ortaköy'de bulunan ünlü bir otelin 7'nci katından düşen bir kadın ağır yaralandı. Kadının yanında bulunan ve yüzünde tırnak izleri olduğu belirtilen bir erkek gözaltına alındı.

İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy'de bulunan ünlü bir otelin 7'nci katından bir kadının ‘düştüğü’ iddia edildi. Ağır yaralanan kadının düştüğü sırada yanında bulunan ve yüzünde tırnak izleri olduğu belirtilen bir erkek gözaltına alındı.

DHA'nın haberine göre bu sabah saat 01.15 sıralarında ismi öğrenilemeyen bir kadının Ortaköy’deki ünlü bir otelin 7'nci katından henüz belirlenemeyen bir nedenle beton zemine ‘düştüğü’ iddia edildi.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan ve ilk müdahalesi olay yerinde yapılan kadın, ambulansla Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kadın ve erkeğin olay öncesinde otelin yanında bulunan bir gece kulübünde tartıştıkları iddia edildi.

YÜZÜNDE DARP İZLERİ BULUNAN BİR ERKEK GÖZALTINA ALINDI

Olay sırasında kadının yanında bulunan ve yüzünde tırnak izleri olduğu belirtilen bir erkek, polis tarafından gözaltına alındı. Polis ekipleri bölgeye güvenlik şeridi çekerken, olay yeri inceleme ekipleri de uzun süre inceleme yaptı.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar