16 Aralık Cuma TV yayın akışı: Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?

16 Aralık Cuma TV yayın akışı: Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?
16 Aralık Cuma günü hangi kanalda hangi dizi, program ve film yer alıyor? İşte kanalların günlük yayın akışı.

Artı Gerçek – 16 Aralık’ta TV yayın akışları ve dizi saatleri şöyle:

GÜNÜN DİZİLERİ

ARTI TV YAYIN AKIŞI 21:00 Artı Gerçek

KANAL D YAYIN AKIŞI 20:00 2012

FOX TV YAYIN AKIŞI 20:00 İyilik

STAR TV YAYIN AKIŞI 20:00 Yalı Çapkını

SHOW TV YAYIN AKIŞI 20:00 Kızılcık Şerbeti

TV8 YAYIN AKIŞI 20:00 Masterchef Türkiye 2022

TRT 1 YAYIN AKIŞI 20:00 Bumblebee

ATV YAYIN AKIŞI 20:00 Yalnız Kurt

arti-gercek.jpg

ARTI TV YAYIN AKIŞI

08:00 Gün Başlıyor

11:00 Artı Ekonomi

12:00 Haber Aktüel

13:00Haber Aktüel

14:00 Haber Aktüel

15:00 Haber Aktüel

16:00 Haber Aktüel

17:00 Artı Sahne

18:00 Ana Haber

19:00 Ana Haber

20:00 Odak

21:00 Artı Gerçek

23:00 Gece Editörü

2012.jpg

KANAL D YAYIN AKIŞI

07:00 Küçük Ağa

09:00 Neler Oluyor Hayatta

11:00 O Kız

13:00 Gelinim Mutfakta

16:00 Aşk ve Umut

17:00 Hicran

19:00 Ana Haber

20:00 2012

23:15 2012

02:15 Gelinim Mutfakta

04:45 Kavak Yelleri

iyilik.jpg

FOX TV YAYIN AKIŞI

07:15 Çalar Saat

10:00 Ekonomi Arası

10:15 Çağla ile Yeni Bir Gün

12:45 En Hamarat Benim

16:30 Yasak Elma

19:00 Ana Haber

20:00 İyilik

23:30 Orta Sayfa

01:45 En Hamarat Benim

04:15 Son Yaz

06:00 Kefaret

yali.jpg

STAR TV YAYIN AKIŞI

07:00 Gecenin Ucunda

09:00 Halit Yerebakan’la Doktor Geldi

10:00 Sabahın Sultanı Seda Sayan

13:00 Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde

16:00 Söz

18:15 Ana Haber

19:00 Toprak ile Fidan

20:00 Yalı Çapkını

00:30 Toprak ile Fidan

02:00 Güzel Köylü

04:30 Söz

kizilcik-serbeti.jpg

SHOW TV YAYIN AKIŞI

08:00 Bu Sabah

10:00 Kuzey Yıldızı: İlk Aşk

12:15 Aslı Hünel ile Gelin Evi

15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

18:45 Ana Haber

20:00 Kızılcık Şerbeti

00:15 Sipahi

02:45 Baba

06:00 Aziz

masterchef.jpg

TV8 YAYIN AKIŞI

07:15 8’de Sağlık

08:45 Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa

10:30 Yazgı

11:45 Kadere Karşı

13:00 Canım Annem

14:00 Doya Doya Moda

16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz

20:00 Masterchef Türkiye 2022

00:15 Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular

01:30 Zuhal Topal'la Yemekteyiz

03:30 Doya Doya Moda

06:00 Canım annem

bumblebee.jpg

TRT 1 YAYIN AKIŞI

08:45 Bu Toprağın Sesi

10:30 Alişan ile Hayatta Gülümse

13:15 Yeşil Deniz

15:30 Adını Sen Koy

16:30 Seksenler

19:00 Ana Haber

19:55 İddiaların Aksine

20:00 Bumblebee

22:10 Meg: Derinlerdeki Dehşet

01:45 Seksenler

03:30 Balkan Ninnisi

05:45 Hangimiz Sevmedik

yalniz-kurt.jpg

ATV YAYIN AKIŞI

07:00 Kahvaltı Haberleri

08:30 Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00 Gün Ortası

14:00 Mutfak Bahane

16:00 Esra Erol’da

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Yalnız Kurt

00:20 Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor

01:30 Ben Bu Cihana Sığmazam

04:00 Mutfak Bahane

06:00 Bir Zamanlar Çukurova

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar