17 Ocak Salı TV yayın akışı: Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?

17 Ocak Salı TV yayın akışı: Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?
Yayınlanma:
A+ A-
17 Ocak Salı günü hangi kanalda hangi dizi, program ve film yer alıyor? İşte kanalların günlük yayın akışı.

Artı Gerçek – 17 Ocak’ta TV yayın akışları ve dizi saatleri şöyle:

GÜNÜN DİZİLERİ

ARTI TV YAYIN AKIŞI 21:00 Gündem Özel

KANAL D YAYIN AKIŞI 20:00 Üç Kız Kardeş

FOX TV YAYIN AKIŞI 20:00 Taçsız Prenses

STAR TV YAYIN AKIŞI 20:00 Gecenin Ucunda

SHOW TV YAYIN AKIŞI 20:00 Atla Gel Şaban

TV8 YAYIN AKIŞI 20:00 Survivor 2023

TRT 1 YAYIN AKIŞI 20:00 Yürek çıkmazı

ATV YAYIN AKIŞI 20:00 Ben Bu Cihana Sığmazam

kemal-avci.jpg

ARTI TV YAYIN AKIŞI

08:00 Gün Başlıyor

11:00 Artı Ekonomi

12:00 Haber Aktüel

13:00Haber Aktüel

14:00 Haber Aktüel

15:00 Haber Aktüel

16:00 Haber Aktüel

17:00 Gamurç

18:00 Yadigar Anlı ile Ana Haber

19:00 Yadigar Anlı ile Ana Haber

20:00 Odak

21:00 Gündem Özel

22:00 Küresel Panoroma

23:00 Gece Editörü

uc-kiz-kardes.jpg

KANAL D YAYIN AKIŞI

07:00 Sihirli Annem

09:00 Neler Oluyor Hayatta

11:00 Hayat Şarkısı

13:00 Gelinim Mutfakta

16:00 Aşk ve Umut

17:00 Hicran

19:00 Ana Haber

20:00 Üç Kız Kardeş

00:30 Yargı

03:00 Gelinim Mutfakta

05:30 Kavak Yelleri

tacsiz-prenses.jpg

FOX TV YAYIN AKIŞI

07:15 Çalar Saat

10:35 Ekonomi Arası

10:45 Çağla ile Yeni Bir Gün

12:45 En Hamarat Benim

17:00 Yalnız Kalpler

19:00 Ana Haber

20:00 Taçsız Prenses

22:15 Taçsız Prenses

02:15 Yalnız Kalpler

03:00 En Hamarat Benim

05:00 Senden Daha Güzel

06.00 Kefaret

gecenin-ucunda.jpg

STAR TV YAYIN AKIŞI

07:00 Mesut Yar ile Bugün

09:30 Sabahın Sultanı Seda Sayan

13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde

16:00 Çöp Adam

18:15 Ana Haber

19:00 Toprak ile Fidan

20:00 Gecenin Ucunda

02:30 Çöp Adam

05:00 Söz

atla-gel-saban.jpg

SHOW TV YAYIN AKIŞI

08:00 Bu Sabah

10:00 Güzel Günler

12:15 Aslı Hünel ile Gelin Evi

15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

18:45 Ana Haber

20:00 Atla Gel Şaban

21:45 Kibar Feyzo

23:30 Salako

02:30 Güzel Günler

06:00 Yeni Gelin

survivor.jpg

TV8 YAYIN AKIŞI

07:15 8’de Sağlık

08:45 Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa

10:30 Doya Doya Moda

12:45 Canım Annem

13:45 Survivor Panorama

16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz

20:00 Survivor 2023

00:15 Survivor Ekstra

01:30 Zuhal Topal'la Yemekteyiz

03:30 Dizi

06:00 Canım annem

yurek-cikmazi.jpg

TRT 1 YAYIN AKIŞI

08:45 Bu Toprağın Sesi

10:30 Alişan ile Hayatta Gülümse

13:15 Kalk Gidelim

15:15 Adını Sen Koy

16:30 Seksenler

19:00 Ana Haber

19:55 İddiaların Aksine

20:00 Yürek Çıkmazı

00:15 Dizi

02:35 Adını Sen Koy

03:30 Seksenler

05:30 Hangimiz Sevmedik

ben-bu-cihana-sigmazam.jpg

ATV YAYIN AKIŞI

08:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00 Gün Ortası

14:00 Mutfak Bahane

16:00 Esra Erol’da

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Ben Bu Cihana Sığmazam

00:20 Aldatmak

03:35 Mutfak Bahane

05:35 Hercai

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar