26 Kasım Cumartesi TV yayın akışı: Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?

26 Kasım Cumartesi TV yayın akışı: Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?
Yayınlanma:
A+ A-
26 Kasım Cumartesi günü hangi kanalda hangi dizi, program ve film yer alıyor? İşte kanalların günlük yayın akışı.

Artı Gerçek – 26 Kasım’da TV yayın akışları ve dizi saatleri şöyle:

GÜNÜN DİZİLERİ

ARTI TV 20:00 İrfan Aktan ile Gündem Özel

KANAL D YAYIN AKIŞI 20:00 Şarkılar Bizi Söyler

FOX TV YAYIN AKIŞI 20:00 Darmaduman

STAR TV YAYIN AKIŞI 20:00 Öldür Beni Sevgilim

SHOW TV YAYIN AKIŞI 20:00 Güldür Güldür Show

TV8 YAYIN AKIŞI 20:00 Masterchef Türkiye 2022

TRT 1 YAYIN AKIŞI 21:00 Kupa Saati

ATV YAYIN AKIŞI 20:00 Kardeşlerim

gundem-ozel.jpg

ARTI TV YAYIN AKIŞI

08:00 Artı Hafta Sonu

12:00 Haber Aktüel

13:00 Emek ve Hayat

14:00 Hevsel’in Sesi

15:00 Haber Aktüel

16:00 Ekonomi Panaroma

17:00 Haber aktüel

18:00 Ekolojik Odak Yayın

19:00 Ana Haber

20:00 İrfan Aktan ile Gündem Özel

21:00 Ankara Gündemi

23:00 Gece Editörü

sarkilar-bizi-soyler.jpg

KANAL D YAYIN AKIŞI

07:00 Küçük Ağa

09:45 Magazin D Cumartesi

13:00 Arda’nın Mutfağı

14:00 Yargı

16:15 Üç Kız Kardeş

19:00 Ana Haber

20:00 Şarkılar Bizi Söyler

00.45 Üç Kız Kardeş

03:15 Gelinim Mutfakta

05.30 Kavak Yelleri

darmaduman.jpg

FOX TV YAYIN AKIŞI

07:30 Fatih Savaş ile Sabah Sohbetleri

08:30 Çalar Saat

11:15 Ekonomi Arası

11:30 Kamera Arkası

12:00 Bir Peri Masalı

14:30 İyilik

16:30 Darmaduman

19:00 Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber

20:00 Darmaduman

23:15 İyilik

01:30 En Hamarat Benim

04:00 Senden Daha Güzel

06.00 Şevkat Yerimdar

oldur-beni-sevgilim.jpg

STAR TV YAYIN AKIŞI

07:00 Toprak ve Fidan

10:00 Burcu ile Hasta Sonu

12:00 Dizi

15:15 En Güzel Bölüm

15:30 Gecenin Ucunda

18:15 Ana Haber

19:00 Toprak ve Fidan

20:00 Öldür Beni Sevgilim

22:15 Doğu Demirkol ile Alelade show

00:15 Gecenin Ucunda

03:00 Toprak ve Fidan

04:00 Sabahın Sultanı Seda Sayan

05:30 Güzel Köylü

guldur-guldur.jpg

SHOW TV YAYIN AKIŞI

07:00 Güzel Günler

10:00 Cumartesi Sürprizi

13:00 Bir Şansım Olsa

14:30 Güzel Günler

18:25 Ana Haber

20:00 Güldür Güldür Show

23:45 Kızılcık Şerbeti

00:15 Güzel Günler

02:45 Gelsin Hayat Bildiği Gibi

mastechef.jpg

TV8 YAYIN AKIŞI

07:15 Süper 1 Takım

07:30 Türkiye’nin Doktorları

09:00 Bir Yemek Olsan

10:00 Gazete Magazin

12:30 Pişir De Görelim

15:30 Tuzak

20:00 Masterchef Türkiye 2022

00:15 Tuzak

02:30 Zuhal Topal'la Yemekteyiz

04:30 Doya Doya Moda

06:00 Tuzak

kupa-saati.jpg

TRT 1 YAYIN AKIŞI

06:10 Kalk Gidelim

10:00 Hayallerinin Peşinde

10:55 Rafadan Tayfa Göbeklitepe

13:00 Tunus-Avustralya

15:00 Kupa Günlüğü

16:00 Polonya-Suudi Arabistan

18:00 Ana Haber

19:00 Fransa-Danimarka

21:00 Kupa Saati

22:00 Arjantin-Meksika

00:00 Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

02:45 Teşkilat

05:00 Turgay Başyayla ile Lezzetli Tavsiye

05:50 Hayallerinin Peşinde

kardeslerim.jpg

ATV YAYIN AKIŞI

07:30 atv’de Hafta Sonu

10:00 Kardeşlerim

13:00 Bir Küçük Gün Işığı

16:00 Ben Bu Cihana Sığmazam

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Kardeşlerim

00:20 Ben Bu Cihana Sığmazam

03:20 Mutfak Bahane

05:20 Bir Zamanlar Çukurova

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar