Ajda Pekkan ve Selda Bağcan'dan düet

Ajda Pekkan, ayladır hazırlığını sürdürdüğü stadyum konserini dün akşam Beşiktaş Stadyumu'nda gerçekleştirdi. Konserde Pekkan'a, aralarında Selda Bağcan, Hande Yener, Nilüfer'in de olduğu müzisyenler eşlik etti. Bağcan ve Pekkan'ın düeti büyük ilgi gördü.

Artı Gerçek - Ajda Pekkan dün akşam Beşiktaş Stadyumu'nda dinleyicileriyle buluştu. Çağla Şıkel'in sunuculuğunu üstlendiği konserde konuk sanatçı olarak sahneye çıkan Selda Bağcan ve Pekkan'ın Sivas'ın 'Yollarına' düeti gündem oldu.

Dev bir orkestrayla sahne alan sanatçıya, konserde, Selda Bağcan, Nilüfer, Mazhar-Fuat, Işın Karaca, Hande Yener, Cem Adrian, Mabel Matiz, Mert Demir, Semicenk, Motive, Norm Ender ve Korosu ile Dolapdere Bing Gang eşlik etti.

'ONLARLA BERABER OLMAK HAYALİMDİ'

Konserde duygularını dile getiren Pekkan, ilk kez Eurovision Şarkı Yarışması'na katıldığında bile bu kadar heyecanlanmadığını belirterek, "Çok değerli yol arkadaşlarımla sahne alacağım. Onlarla beraber olmak hayalimdi. Kısmet bu akşammış" dedi.

Pekkan, "Bu büyülü atmosferde sizlerle beraber çok güzel bir geceye imza atacağımıza inanıyorum. Müzik endüstrisinde tarihi bir müzikal şölen ve değerli bir arşiv bırakacağız diye umut ediyorum. İnşallah öyle yaparız. Beni buralara taşıyan çok değerli halkımıza ve sahne alacak değerli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Pekkan'ın efsane şarkılarını sanatçı arkadaşlarıyla beraber söylediği 'Ajda Pekkan & Arkadaşları' konserine yoğun ilgi vardı. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar