Al Pacino'nun yeni projesi belli oldu: 'Mafya babası' rolünde

Al Pacino'nun yeni projesi belli oldu: 'Mafya babası' rolünde
Efsane oyuncu Al Pacino'nun yeniden mafya babası rolünde izleyici karşısına çıkacağı 'Captivated' filminde rol alacağı kesinleşti. Filmin çekimlerinin bu kış İtalya'da yapılması planlanıyor.

Artı Gerçek - "Baba" (The Godfather), "The Irishman" ve "Yaralı Yüz" (Scarface) gibi sinema tarihinin kült filmlerindeki performanslarıyla hafızalara kazınan Al Pacino'nun yeni projesi belli oldu.

Al Pacino'nun yeni suç filmi Captivated'ın başrolünde yer alacağı kesinleşti. Usta oyuncuyu mafya babaları ve gangsterler dünyasına geri döndüren filmde, Katie Holmes ve Toby Kebbell da yer alıyor.

İTALYAN GANGSTER SARO MAMMOLİTİ'YE ODAKLANIYOR

Deadline'ın haberine göre, 1973'te geçen film, dünyanın en zengin adamlarından Jean Paul Getty'nin torununu kaçıran Saro Mammoliti'ye odaklanıyor. Mammoliti, gergin fidye pazarlıkları sırasında kurbanının annesine aşık olunca tüm organizasyonu tehlikeye atıyor.

Yönetmenliğini Dito Montiel'in üstlendiği, senaryosunu Robin Shushan ve Mammoliti'nin kaleme aldığı filmin çekimlerinin bu kış İtalya'da yapılması planlanıyor. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar