Bridget Jones serisi geri dönüyor: Dördüncü film yolda

Bridget Jones serisi geri dönüyor: Dördüncü film yolda
Romantik komedi türünün ilk akla gelen filmlerinden Bridget Jones'un dördüncü filmi için hazırlıklara başlandı. Dördüncü film, Helen Fielding'in çok satan romanı 'Bridget Jones: Oğlana Deli Oluyor'dan uyarlanacak.

Artı Gerçek - Romantik komedi türünün ironik serilerinden kentli, bekar ve 30 yaş üstü bir kadının aşk, aile ve arkadaşlık ilişkilerini anlatan Bridget Jones, sekiz yıl aradan sonra tekrardan seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yönetmen koltuğunda Michael Morris'in yer aldığı filmde Renée Zellweger, Bridget Jones karakterine geri dönüyor ve ona filmde Hugh Grant, Emma Thompson, Leo Woodall, Chiwetel Ejiofor eşlik ediyor.

Diğer üç filmde yer alan Colin Firth dördüncü filmde yer almayacak. 2001'deki ilk filmle Renée Zellweger'e Oscar adaylığı kazandıran serinin devam filminin çekimlerine bu yaz Londra'da başlanacak.

Helen Fielding'in aynı isimli 'Brdiget Jones: Mad About the Boy' romanından uyarlanan filmin dünya genelinde 14 Şubat 2025'te vizyona girmesi planlanıyor. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar